Captain Beefheart & His Magic Band - Doc at the Radar Station

Reakce na:
Rey - 5 stars @ 24.05.2013

Nějak jsem za poslední dva tejdny zase ujel na Kapitánovi. Dostal jsem se k němu standardní, pro mě tradiční Františkovou zkratkou. Poslouchám ty věci snad postopadesátý devátý a jen zírám. S každým dalším poslechem a odstupem let je to lepší a lepší, novější a míň ujetý. Z prvotního "matláma patláma paprťála žbuch, aneb my mu sice nerozumíme, ale věříme" kdysi před lety (to když ještě kámoš Dude bydlel v podkroví domku pod tratí v Hlubočepích spolu s neslavně známým ale geniálním inženýrem Kočkou a kroutili jsme na zahradě ve třech - tedy já, kámoš Dude a inženýr Kočka - hlavama nad existencionalistickou výpovědí architektonický jednotky Vpřed, proudový letci, jejíž procesní důstojník čekatel snad zaklel tajuplný symboly z planiny Nazca do půdorysu vestavby kanceláří nechvalně známýho generálního ředitele v rámci aplikace naprosto šílený myšlenky jeho zbožštění "Veškerá energie vychází z jádra" jen proto, že jeho matka prej ředitele generála tzv. rodila v porodnici jednoho budovatelskýho města kdesi v Okresu na severu za dohledu okresního tajemníka soudruha Pláteníka) se to neustále mění v čím dál tím větší neutuchající obdiv k jeho vizionářství. Ty vole, vždyť přece není možný, že kdysi existovaly doby, kdy se skládala, hrála a nahrávala takováhle muzika!
Jako postranní, nicméně velmi důležitej moment postkatastrofický doby uvádím, že poslech Kapitána má příznivej vliv na duševní zdraví posluchače. Normálně to funguje jako antibiotikum proti celkovej nasranosti z eskapád vrchního čaroděje Mlhy podléhajícího svejm virózám pod dohledem věrnýho bramborovýho bratrstva s železnou pravdidelností bluesovejch postupů v muzice páně Kapitána a jeho Magic Bandu a tím dochází k rezonanci a vzniku harmonickejch kmitů, jež maj zřejmě ten správnej vliv na vegetativní nervstvo. Vyzkoušel jsem tyhle novátorský postupy na sobě a opravdu to funguje - přežil jsem a je mi líp.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000