Bowie, David - David Live at the Tower Philadelphia

Reakce na:
kneekal - 2 stars @ 10.09.2007

Zklamání. Skoro se mi nechce psát nic víc. On už děsivě vzhlížející Bowie z obalu dává naznačit, že vše není úplně v pořádku. Mám živé desky velmi rád a dobrý živák dovedu vynášet do nebe. A kdo by si víc zasloužil moji chválu, než David Bowie na konci období, které mám z jeho tvorby nejraději?

Žel Davide zklamals. Asi už těch drog bylo trochu moc, nevím proč, ale tohle není dokument o síle Bowieho tvorby 70.let. Ačkoli je dvojcd poskládáno ze samých hitů, tak jako ohromující záležitost to prostě nefunguje.

Bowie mi místy připadá, že ho to vůbec nebaví, energie je ta tam a ani mohutná doprovodná síla rozhodně nehraje ze všech sil. Za nejhorší skladbu považuji utahanou verzi All the Young Dudes a obecně je první disk takový nemastný neslaný. Až Cracked Actor začíná mít grády, ale ani druhý disk není rocková smršť, i když Jean Genie šlape výborně. Kdo si zaslouží pochvalu? Earl Slick. Ronson dostal zdatného nástupce a možná je tím, že na kytary jsem zatížen, ale Slick mi přijde, jako jediná hnací síla tohohle živáku.

Nevím, jak to působí na vás, ale já jsem zklamán. Takový materiál si zaslouží lepší živý set, takže zřejmě zůstanu u poslechu Ziggy Stardust And The Spiders From Mars The Motion Picture.

** - Dlouho jsem váhal, jestli ** nebo ***, ale prostě to na ty *** nevidím. Ach jo...

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000