Black Sabbath - Sabbath Bloody Sabbath

Reakce na:
hejkal - 5 stars @ 28.12.2009

Prapôvod metalu. Aj hard rock má svoju temnú stranu Sily. Monštruózne. Brilantné. Stavím sa, že o Black Sabbath sa nedá napísať nič, čo by už tisíckrát niekto nepovedal a lepšie.

Takže nebudem nosiť drevo do lesa, aj tak ho stadiaľ zoberú príslušníci nemenovanej marginalizovanej skupiny obyvateľov. Osem geniálnych skladieb, ktoré tvoria ozdobu, pri ktorej každý vianočný stromček bledne závisťou, mrazia tak, že Dedo Mráz môže pokojne slúžiť ako výhrevné teleso, prekvapujú viac než zázraky svätého notorika, ktorý víno vytrieskal úplne zovšadiaľ, aj z vody (no tak, nehovorte, že ste nečakali, že pri Black Sabbath nedôjde na náboženské narážky) a majú silu kyseliny fluorovodíkovej, pri ktorej Santa Claus s kamiónmi podobnej látky určenej pre ľudské žalúdky pôsobí ako farmaceut s mannou nebeskou.

To, že je niečo geniálne, sa dá spoznať napríklad tak, že si to človek vypočuje. Alebo si vypočuje ponosy rôznych vtákov, ktorý sa pýšia perím plným relikvií a náboženských symbolov, ktorým sa bridí, že niekto dokáže zo svätej knihy vytĺcť lepší marketing, než oni. Týmto zdravím pána Sokola a jeho úsmevnú snahu o zakázanie koncertu v Bratislavskom Amfiku. Lepšiu reklamu „satanizmu“ urobiť nemohol.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000