AC/DC - Let There Be Rock

Reakce na:
doctormilt - 5 stars @ 05.04.2011

Tahle deska z roku 1977 je v diskografii AC/DC dost přelomová. Po tvrdé a nekompromisní HIGH VOLTAGE přišlo poněkud "volnější" album DIRTY DEEDS DONE DIRT CHEAP. Mnozí asi čekali co bude dál. Odpovědí byla asi nejtvrdší deska AC/DC vůbec.
Od první GO DOWN až po poslední WHOLA LOTTA ROSIE nečekejte nic jiného než starý dobrý poctivý hard rock.
Hned první pecka GO DOWN uhrane posluchače drsným riffem a i textově se s tím Bon nepáře. A kdo by chtěl počítat, ať to udělá. Závěrečné GO DOWN se ozve hned 35x!
Zpátky do roku 1955 nás vrátí LET THERE BE ROCK. Studiová verze mě osobně přijde lepší než ta co se dodnes(!) hraje živě.
Super tvrdá OVERDOSE odkazuje tak trochu na LED ZEPPELIN a i když to tak nevypadá je o lásce. Fakt!
Škoda že na evropské verzi chybí CRAPSODY IN BLUE. Skvělá balada o tom jak celý soubor chytil filcky. (Začnete se drbat, když se začnou líhnout) - no není to ze života?
Již před časem jsem pověřil své nejbližší, ať mi nechají na funuse zahrát HELL AIN´T A BAD PLACE TO BE. skvělá věc, nemyslíte? Jen ten kněz bude asi proti.
Tahle deska je pro mě to nejlepší co AC/DC kdy natočili. Navíc jde o poslední věc před výměnou basáka. Nic proti Cliffovi, ale Mark Evans prostě k týhle partě patřil.
Škoda "ošizené verze". I původní obal (prsty na hmatníku kytary se mi líbil víc.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000