Soutěž o vstupenky na koncert skupiny Asia - ukončena

Poki

Progboard Vám ve spolupráci s Eventim CZ nabízí možnost vyhrát 2 vstupenky na koncert skupiny Asia, který se v rámci The Omega Tour 2011 uskuteční 8.6.2011 v Plzni!

Info ze stránek Eventim: Asia v originálním obsazení v plzeňské Šeříkovce připomene nejen poslední studiovou desku Omega (duben 2010). Koncertní set opět potrvá více než 2 hodiny a diváci se mohou těšit kromě ochutnávky nových skladeb i na všechny žebříčkové megahity této skupiny (Heat Of The Moment, The Heat Goes On, Only Time Will Tell, Time Again, Sole Survivor, Don’t Cry atd.).

Pro účast v soutěži stačí do komentáře k této novince uvést jakoukoliv zajímavost, osobní zážitek či pocit spjatý se skupinou Asia, kterým bude možno doplnit profil skupiny na Progboardu. 20.5.2011 proběhne slosování soutěžících a výherce se může těšit na 2 vstupenky.

Komentáře

ufolog2 @ 2011-05-04 13:55:29


Muj osobni pocit spjaty se skupinou Asia?

Kdyby tahle komercne nabubrela "superformace" nikdy nevznikla a nic nenahrala, tak by se vubec nic nestalo. Jejich sladky kolovratkovy "superhity" typu Heat of the Moment majici za ucel pouze dobyvat hitparady a bodovat v komercnich radiich jsou primo hruzny..Tahle kapela se hodi mozna tak do poradu typu Ein Kessel Buntes. O listky na tenhle sajrajt nemam zajem - nesel bych ani kdyby mi k tem listkum jeste zaplatili - na koncerte by se mi udelalo jiste nevolno :-(
Poki @ 2011-05-05 10:12:21

Přemýšlím jestli mám smazat příspěvěk, který je drobně vulgární a hlavně nesoutěžní, ale je to názor a navíc vtipný, tak doufám, že tu alespoň rozvíříme nějakou debatu :)

Já třeba Asii moc neznám, uznávám, že záběrem se dotýká hlavního tématu stránek spíš okrajově. Mohl by mi třeba někdo doporučit (nejlépe s ukázkou) naopak nějaký song od nich, který si myslíte, že se povedl?
ufolog2 @ 2011-05-06 21:10:33

Na kolenou ti děkuji, žes příspěvek nesmazal (mít takovou moc, tak mažu, mažu a mažu.. už jen z pocitu síly že tu možnost mám). Asia je tvrdě komerční poprocková kapela na pod. urovni jako Bee Gees. 100x radsi si poslechnu Madonnu nebo Jacksona nez Asii..
Poki @ 2011-05-19 11:32:26

No zdá se, že vstupenky vyhraju já :) To Vás neláká ani možnost vstupenky za víc jak 700,- někomu střelit? Kdo plní ty haly na koncertech Asie?:)
PaloM @ 2011-05-22 12:02:30

Tomu nezáujmu ani ja nerozumiem. Mám jediný dôvod, prečo som sa nezapojil do súťaže: veľká vzdialenosť, nemohol by som prísť do Plzne.
Poki @ 2011-05-25 15:11:44

Takže vstupenky nakonec poputují pracovnicím Národní rady osob se zdravotním postižením ČR v Poradně pro uživatele sociálních služeb v Plzni. Doufám, že si to holky užijí...

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000