Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
« next
Fan - 19.09.2012 21:28:11 #
Jedná se o tuto kapelu ? Cruel na progresivní vlnu naladěná středočeská metalová skupina se španělským temperamentem, dálněvýchodní melodikou a keltskými kořeny
PaloM - 19.09.2012 12:12:17 #
Je to smutné, ale v mojom okolí a riadne širokom, nepoznám žiadnu osobu, čo by počúvala progresívnu či nezávislú muziku. Nekupujú hudbu, nechodia na koncerty, bežnú komerčnú muziku z CD a DVD kopírujú, ba dokonca sú leniví stiahnúť z webu, radšej skopírujú od známych, ktorí to už skopírovali od známych alebo stiahli z webu (?). Dosť dlho som sa dal zneužívať, no niekoľko rokov pre takých ľudí nič nemám - a mám pokoj. V podstate mám známych lez z Progboardu, ktorí si kupujú hudbu a/alebo si vymieňame poštou či cez úschovne na webe vzorky na otestovanie. Obyčajne to končí kúpou originálu. Je to fakt smutné, od ľudí, čo chcú mať všetko zadarmo, ťažko čakať podporu v zmysle Pokiho oznamu. Je fakt, že mnoho ľudí žije z ruky do huby a akékoľvek výdavky navyše sú nereálne.
Óin - 19.09.2012 10:53:52 #
Možná bych mohl ke sponzoringu zkusit ukecat někoho u nás v práci - mají k nezávislé muzice celkem kladný vztah :-)
Poki - 18.09.2012 16:21:24 #
Jak možná část z Vás ví, pohybuji se společně s kapelou Cruel, spřátelenými skupinami a kamarády již nějakou dobu v kruzích domácí alternativní nezávislé alias "amatérské" rockové scény.

Zvykl jsem si na to, že hudba, která není určena pro masy to má v malé české potažmo slovenské kotlině těžké a je živena pouze z nadšení muzikantů, kteří jí věnují čas a prostředky, které se jim nikdy nevrátí.

Měl jsem nyní v rámci dojednávání menšího tour Cruel možnost vyzkoušet si organizaci větší akce spojenou se sháněním sponzorů a došlo mi, že zájem o podporu aktivit kapel navíc tak okrajových žánrů je téměř nulová.

Rád bych tedy využil prostoru, který mi nabízí Progboard jako komunita příznivců alternativní hudby a začal pod jeho hlavičkou právě takové aktivity podporovat. Z prostředků svých a případně Vašich, pokud se budete chtít podílet.

Z mé strany půjde zjm. o organizaci koncertů za účasti Cruel. Rád bych dostal do ČR některé zajímavé slovenské, případně blízce-zahraniční kapely u kterých brání koncertním aktivitám právě zvýšené náklady na cesty. Nebráním ale ani aktivitě ostatních členů Progboardu a případné návrhy vítám.

Samozřejmostí je transparentní systém. Příspěvky budou spravovány občanským sdružením ZBK, o.s. které zastupuje skupinu Cruel jako dary fyzických osob tomuto sdružení. Akce a jednotlivé příspěvky budou zveřejněny v tomto diskuzním vlákně (nutno uvést do vzkazu k platbě jméno a účel, případně požadavek na anonymitu). Každá akce bude mít definovaný strop vybraného příspěvku. Pokud se vybere více, zůstane tato částka ve "fondu" Progboardu pro budoucí akce. Do tohoto "fondu" bude samozřejmě možno přispívat průběžně, ale nepředpokládám, že by toho příliš lidí využilo :)

Účast je samozřejmě ryze dobrovolná...
Detaily později, nyní prostor pro Vás k diskuzi ;)
« next

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000