Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze Soft Machine
kedul adnavs - 01.04.2012 21:16:25 #
Kapela se dala znovu dohromady v roce 2004, pod mírně pozměněným názvem SOFT MACHINE LEGACY a to ve ve velmi silné sestavě - Hugh Hopper, Elton Dean, John Etheridge a John Marshal, takže samé staré páky. 12.10. 2OO4 jsme je v tomto obsazení mohli vidět na VIII. mezinárodním jazz & blues festivalu, v Ústí nad Labem.
Krátce po té zemřel Elton Dean, kterého nahradil o generaci mladší saxofonista Theo Travis, známý ze skupiny The Tangent, či ze spolupráce s Davidem Sylvianem, Robertem Frippem, s kapelou Gong a dalšími umělci. V této podobě Soft Machine Legacy vystoupili 24.9. 2007 v pražském paláci Akropolis.
Zatím jejich poslední česká návštěva se odehrála relativně nedávno - 12.5. 2011 v pražském Lucerna music baru. Tentokrát zde pro změnu zase chyběl Hugh Hopper, který 8.6. 2009, ve věku 64 let, následoval svého parťáka Eltona Deana....... Na basovém postu jej nahradil ostřílený harcovník Roy Babbington.
Takže tolik alespoň ve stručnosti k českým koncertům Soft Machine Legacy.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000