Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze DVD
Borek - 27.02.2012 16:42:48 #
V nabídce čerstvých titulů jsem v mailu narazil na film Rock života >> odkaz , jehož dění přiblíží podtitul Obyčejná legenda Olda Říha jako Katapult osudu.
Sám jsem nikdy nepatřil mezi fanoušky Kaťáků, ač se to jimi v mém okolí jen hemžilo. Překážkou navázání vztahu však nikdy nebyla samotná tvorba kapely, ale děsivá rozporuplnost jejich frontmana. Tolik mi nikdy nepřirostla k srdci jeho tvář rockera a pohodáře, abych proto dokázal skousnout Říhu - pozéra. Možná ale ten zakopanej pes vězí ještě trochu jinde. Třikrát jsem za komančů vyrazil na koncert Katapultu, tehdy ještě s Toljou Kohoutem, ani jednou jsem je neslyšel. Zákaz vstupu v džínách byl specialitou při koncertech Katapultu v našem okresním městě, zatímco na východoněmecké Puhdys vystavila stopku nevhodná obuv (chcete-li boty) a na SBB zase nepatřičná dýlka vlasů. Polákům k věčné cti slouží, že odmítli začít hrát, dokud do sálu nebudou vpuštěni všichni, kteří mají zaplacené vstupenky! Nikdy jsem jim to gesto nezapomněl. A nejsem sám.
Jen z vyprávění tak znám Oldův tradiční potměšilý pozdrav "Nazdar tesiláci!" Čert ví, kdybych se někdy letěl převlíct, tak jako většina z těch, kteří vůbec měli do čeho tesilového, třeba by se můj vztah k publikem milovanému a publicisty nenáviděnému triu změnil. Teď už se tak ale jistojistě nestane.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000