Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
zdenek2512 - 26.10.2013 20:54:54 #
PaloM: pekny vecer a dekuji za uprimnost. Ja si Tebe vazim take :-)
PaloM - 26.10.2013 20:44:23 #
gunslinger: cením si tvoju výpoveď. Chápem ťa, máš to ťažké.
A som rád, že také skúsenosti nemám :-)

zdenek2512: tvoje začiatky tu boli dosť rozpačité. S potešením môžem napísať, že som si ťa už dávno začal vážiť. Aj keď muziku, ktorú počúvaš, ja väčšinou nepoznám, no výdatne sa snažíš ma zasvätiť do tých žánrov. Ďakujem Ti za príspevky, snáď sa neskôr pri poznávaní neznámeho prepracujem aj k tvojim obľúbencom.
gunslinger - 26.10.2013 20:30:20 #
Dôvod prečo sem rád píšem je prostý... Som frustrovaný mojimi rovesníkmi a odo mňa mladšou generáciou ako sú ovplyvnení médiami a všetkými sračkami okolo...Aj keď nesúhlasím zo všetkými názormi na progboarde je to najlepší spôsob ako sa v neanglickej reči dostať k dobrej neznámej hudbe..ak samozrejme nepočítam facebook... predvediem vám to ako sa to robí v praxi...podložené mojim empirickým pozorovaním

kokot1: xd lol videl si ten noví videoklip ritmusa feat xy
kokot2: ano videl je to iní swag wtf :-))))))
kokot1: ako mu zvydim jeho zvivot je to pan :-))))
kokot2: ti co nanho ndavaju mu iba zavidia :-)))
zdenek2512 - 24.10.2013 16:19:07 #
Jak už tady napsali kolegové přede mnou, nejsem grafoman ani recenzent. Obje těchto stránek mi udělal radost v to, že jsem našel stejně postižené. Každý, ale trochu jinou kategorií bigbítu. To je dobře protože kdyby se všem líbilo to stejné tak by to byla nuda. Myslím si, že když se o radost z něčeho podělím s ostatnáími tak ta moje radost naroste. Za těch skoro padesát let co hudbu vnímám a poslouchá a taky sbírám. Tak si myslím , že když udělám osvětu kolem nějakého alba, které se mi líbí a na druhé straně najdu někoho kdo je ochoten to se mnou sdílet tak mě to těší. Za ten rok co chodím na tyhle stránky jsem tu poznal spoustu nových stejně postižených kamarádů, díky nim spoustu nových kapel a desek. Jestli jsem i já někoho obohatil to netuším, ale když ano tak mě to těší. Ty moje postřehy tady se tomu říká recenze, vlastně recenze nejsou jsou to moje pocity,které mám z těch daných alb a vyjadřují můj vztah ke kapelám, které mám rád ty které se mi nelíbí tak o těch nic nepíšu. na druhou stranu taky rád čtu příspěvky druhých na kapely a desky co mám rád, ale to je pochopitelné.
PaloM - 24.10.2013 13:58:15 #
... akurát sa zmenilo, že si nepíšem maily so 4, ale s oveľa väčším počtom Progboardistov.
PaloM - 24.10.2013 13:55:36 #
Toto bola fajn diskusia a čo som napísal
"PaloM - 21.12.2009 20:50:15", platí do bodky stále, nemusím na tom nič meniť.
Za takmer 4 roky odvtedy máme tu mnoho nových členov. Tak skúste sa priatelia, vyjadriť, prečo tu radi píšete (alebo aj nepíšete).

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000