Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
Progjar - 26.09.2018 13:24:23 #
Pre mňa je Jirko 7200 váženým členom tejto komunity bez výnimky.
Poki - 26.09.2018 12:05:50 #
Jinak k jirkovi 7200 - požádal mě, jestli mohu dle dat v databázi Progboardu potvrdit, že nemá duplicitní profil s Antonym. Takže potvrzuji. Dle možností co mám k dispozici je to velmi nepravděpodobné...
PaloM - 26.09.2018 11:14:01 #
Prepáčte, že sa vôbec ozývam.
Progboard mal veľa výpadkov a bolo úplne bežné, že sme si členovia písali medzi sebou maily, lebo sme mali obavy, či to tu ešte bude fungovať. A málokto mal číslo na mobil iných členov.

Veľmi si cením, že Poki si dal námahu, vyhľadal to a potvrdil, čo písal Progjar, aj keď som vôbec o jeho pravde nepochyboval.
Progjar - 26.09.2018 10:57:38 #
Ďakujem Pokimu za potvrdenie môjho zdôvodnenia. Ďalej sa tomu už nebudem venovať, lebo by som musel riešiť otázku, ako sa daná osoba vtedy neregistrovaná dostala k tejto informácii. Keďže dotyčný pán dostal trvalý ban, považujem to za uzavreté.
Poki - 26.09.2018 10:31:39 #
Ahoj... Ten email jsem dohledal. Je tam 13 adres, které měl Progjar ze soukromé korespondence se členy (nebyl v té době moderátor) k dispozici. Otevírala se tam diskuze co dál s Progboardem v době delšího výpadku kvůli verifikaci ICANN (ověření kontaktních údajů) která v té době začala být vyžadována na všech doménách.
Progjar - 17.09.2018 11:28:24 #
Itchycoo - "Podle mych informaci Progjar rozeslal predmetny hromadny email s emailovymi adresami clenu v Cc (Kopii) s datem st 26. 11. 2014 19:00 a uvedl subject : "test mailov pre mailing list""

Odkiaľ máš túto informáciu, keď si vtedy nebol registrovaný?

Moje vyjadrenie k danému mailu:

Pozrel som sa do archívu, bohužiaľ tak dozadu už maily nemám. Zrejme som vtedy posielal taký mail v súvislosti ale s vtedajšou situáciou na progboarde. A určite som použil len dostupné mailové adresy, ktoré som mal z bežnej komunikácie. To nepovažujem za nedovolené. Ináč povedané, použil som len tie mailové adresy, ktoré som mal k dispozícii.
Nevidím v tom žiadne previnenie, keďže išlo o riešenie neštandardnej situácie a použil som len adresy, ktoré som mal z dobrovoľnej komunikácie.

Progjar - 16.09.2018 22:22:11 #
"Progjarovo moderátorské selhání (asi chudák vůbec netuší, na co je tlačítko a kolonka Skytá kopie) zůstalo trestuhodně nepovšimnuto."

Chlapče vieš čo ti na toto poviem - ......Ja mám skoro 38 rokov praxe v IT - Storage Virtualization, IoT, AI, Mainframe. Ty ma nemusíš poučovať, to teda nie. Ešte jeden takýto útok a máš ban. Skús trochu pomalšie písať a viac premýsľať - ak máš čím.
itchycoo - 16.09.2018 20:49:22 #
@vmagistr,

Podle mych informaci Progjar rozeslal predmetny hromadny email s emailovymi adresami clenu v Cc (Kopii) s datem st 26. 11. 2014 19:00 a uvedl subject : "test mailov pre mailing list"

Preber si to, jak chces. Namisto vecneho podezrivani nove prichozich lidi si udelejte nejdrive poradek sami mezi sebou v tehle stare bande.

Ja nejsem ani lhar a uz vubec ne dvojity nick. O Progboardu jsem se dozvedel pred vice jak rokem od cloveka, ktery se na aktivni clenstvi vykaslal po nechutnych scenkach te slovenske party ctych hasterivcu, kterym ty delas stafaz. V zivote by me nenapadlo, ze napisu "Antony, mas pravdu."

Jiz jsem se o tom kamaradovi drive zminil. Potkal jsem se s nim v Dansku na hudebnim festivalu, na kterem hral se svoji kapelou. Moje tvrzeni by sis mohl dohledat, kdybys nemazal diskuse s hasterivcum neprijemnymi pravdami.

Tim spiclovanim a podezrivanim jen odrazujete slusne hudebni fanousky. Kde je tech vice jak 2.600 nicku, co tady byly postupne zaregistrovany?

To, jak se momentalne chovate k jirka7200 nebo predtim ke kamila, ktere jste oba donutili zverejnit fotografie, je nehorazne.

Specialne jirka7200 pise jedny z nejlepsich recenzi, co tady mate. Urazi ho ti, kteri bud nikdy nic kloudneho nenapsali nebo jen napadaji lidi v diskusnich vlaknech.

Je vas tady jako do jedne vesnicke fotbalove jedenactky - a to jeste dva musi hrat nacerno.

Neunavuje vas takove jednani???
jirka 7200 - 16.09.2018 18:49:33 #
to horyna : kdyby jsi se trochu uklidnil a pořádně si přečetl, co jsem napsal, tak by jsi zjistil, že je tu možnost oslovit moderátora a ten dle svého zvážení může dotaz či zprávu přeposlat příjemci. Nejde tedy o přeposílání mailových adres!
vmagistr - 16.09.2018 17:34:48 #
To je zajímavé, že jsem žádný takový mail nikdy nedostal.

A ještě zajímavější je jiná věc - poslední větší výpadek zažil progboard v období září-prosinec 2014. Tvá registrace je itchycoo daleko pozdějšího data - cca jaro 2017. Takže by mě opravdu zajímalo, jak bys o něčem takovém coby v té době neregistrovaný uživatel mohl vědět. Napadají mě dvě vysvětlení - buď sis to celé vymyslel, nebo jsi tu v době výpadku už profil (jiný než současný) měl. Doufám, že nabídneš lepší vysvětlení, protože lháři ani mulťáci tu tolerováni nebudou.
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000