Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze To nej z roku 2016
Antony - 06.01.2017 21:02:03 #
Všechno v poslechových dojmech je subjektivní, velmi dobře si to uvědomuji. I ta moje nesnášenlivost vůči Post-Fish-Marillion, která roste každým albem, a posledním dosáhla maxima, je subjektivní, moje osobní. FEAR je pro mne průšvih dekády.

Stejně tak je subjektivní každé moje doporučení hudby, které sem dávám v dobré víře, že někoho osloví. Však proto sem lidi chodí, chtějí sdělit tvůj názor, přečíst názor druhých a nalézt v něm třeba něco nově inspirujícího, obohacujícího, přínosného. Subjektivní je tvoje "NEPOCHYBNE" i moje "VÝRAZNĚ".

Asi stojí za to, si to občas zopakovat.

A ještě dodám, že subjektivní dojmy z hudby jsou výslednicí mnoha a mnoha vlivů, mezi něž patří vzdělání, zájmy, zkušenosti, přehled, asociace, kulturní zázemí, výchova, povaha, u každého jedince je to jinak, a každý to svoje považuje za (pro něj) nejvíce správné. Jinak to ani být nemůže, tento fakt považuji za očekávatelný a přirozený. Proto mne vždy mrzí, když občas přeroste v osobní invektivy a nesnášenlivost. To není účel těchto stránek, a věřím, že ani cíl zdejších pisatelů a čitatelů.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000