Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
Pegas - 29.04.2019 19:00:49 #
PaloM: Jsem na tom podobně, nepamatuji si, kdy jsem si naposledy pustil podobné rádio. I když dřív jsem občas poslouchal Morrow a objevil jsem si tam pár novinek. Ale raději si pustím CD nebo vyzkouším něco na Spotify nebo Progstreaming. Já hlavně zjisil, že mi prostě rádia moc nevyhovují, i když budou bez reklam a žánrově se mi budou líbit. Asi trochu "profesionální deformace", že jsem prostě také spíše na celé desky. Kdybych mohl poslouchat hudbu v práci, tak bych rádio asi využil víc.
Ale tip vítám, možná vyzkouším, protože playlist vypadal pěkně.
PaloM - 29.04.2019 11:50:03 #
Ad rockové rádiá: Delicious Agony som kedysi počúval. Už nepočúvam, ani jazzové rádiá. Zo spoločného dôvodu. Dávajú tam zmes, po jednej skladbe a to mi vadí. Mám rád celé albumy. Radšej využívam vlastnú bohatú diskotéku na CD a hardiskoch. A na rýchle oboznámenie sa buď streamové služby alebo youtube. Je toho príšerne veľa.
horyna - 28.04.2019 14:12:08 #
Super prog rádio.
Přehodil jsem odkaz sem pro snadnější dohledání.
>> odkaz
Pegas - 07.08.2014 18:26:27 #
Pokud člověk nedělá sám a nemůže si pustit, co chce, tak se nedá nic dělat.
merhaut - 06.08.2014 20:54:51 #
Pořiďte si Spotify a nemusíte v práci řešit rádia, i když i ty tam jsou:-)
Pegas - 06.08.2014 19:02:10 #
Jo, kde jsou ty časy, kdy se na Frekvenci 1 v písničkách na přání hráli Helloween a v nějakém víkendovém pořadu představovali nová alba a poslouchal jsem tam třeba několik skladeb od Bruce Dickinsona (tehdy CD Skunkworks). Nebo když mě štvalo, že Evropa 2 u nás měla hodně mizerný signál a večer tam pouštěli různé koncerty, včetně Pink Floyd. Dnes je jedno jaké rádio, nenerazil jsem na žádné, které by mě bavilo delší dobu poslouchat. Ne kvůli druhu hudby, ale kvůli hodně omezenému výběru skladeb, více reklam a upoutávek než samotných pořadů, přitroublým moderátorským kecům a také za to podle mě může i to, že spousta rádií sjednotila programovou skladbu tak, že každý den je to stejné a pořád dokola. Také mi dost vadí, že se jede podle daného schámatu s jasným rozpisem, kolik čeho a jak dlouho může znít z éteru, takže se utne zajímavý rozhovor, místo jedné celé písničky, dve násilně zkrátí. Všimnul jsem si také, že pro mnohá rádia písnička=zpěv, takže do instrumentálních začátků se klidně kecá, v druhé půlce má přijít sólo nebo nezpívaná část, tak se ukončí celá písnička. Když chci poslouchat hudbu, volím CD, rádio poslouchám ráno u snídaně, občas v autě. V práci nám hraje Evropa 2, ale v podstatě to ani nevnímám. Pro mě je největší utrpení návštěva koupaliště, když tam celý den po areálu vyřvává Blaník.
Donedávna u nás vysílalo celkem poslouchatelné rádio (už si nepamatuju název), které mi hudebním zaměřením vyhovovalo. Více rocku nebo poprocku, minimum taneční hudby a i u známých interpretů nevolili jenom nejohranější hity (a hned to bylo zajímavější). Bohužel pro mě to kazilo to, že kromě hudby bylo zaměřené na sport, což u nás znamená hlavně hokej a fotbal, pro mě nejméně zajímavé sporty, které mě vůbec nezajímají.
Filozof - 06.08.2014 18:16:44 #
Karlos80
Já měl to štěstí, že jsem mnoho let v práci pouštěl ze svých CD (později z netu) a nikdo neprotestoval. Na oplátku jsem jel jen "jemnější ligu".
Ad rádio - sem české pochopitelně nedosáhne a pokud jde o netová rádia, tak pokud jsem u NTB, vždy si spíš vyberu nějaký LP-tip odsud z Progboardu nebo oblíbenou klasiku, než lovit net-rádia.
Karlos80 - 02.08.2014 13:23:39 #
jj, souhlas, rádio už delší dobu neposlouchám, ta doba je pryč, já si vystačím se svými cd doma i na cestách v mp3 a nebo občas při práci doma naladím nějaký fajn zahr.webový rádio, v práci to je úplnej horor, delá nás víc pohromadě v kanceláři a nikdy se neshodneme co budeme poslouchat, každému se líbí něco jiného a lidi mají opravdu děsnej vkus, většinou vítězí ženy, takže z donucením musím poslouchat takové trapárny jako Frekvenci 1 nebo Impuls, od po do pátku:-)
Snake - 02.08.2014 13:03:03 #
Kdepak rádio. Jen v práci a ještě z donucení. Před pár lety občas pustil jsem si Rock Antenne, ale teď už ani to ne. Času je málo na poslech vlastních cd, tak proč ještě trápit se s tím, co mi podsunou v rádiu? Představit umím si to leda tak někde v hospodě :) A vitaj na progboardu.
Karlos80 - 02.08.2014 12:49:25 #
Naše rocková rádia to je hrůza (komerční děs), snad Beat občas v Praze (jsou tam zajímavé speciály), nevím jak to s ním máte v jiných městech? Jinak za mě doporučuji Vydrovo "Staré poledne" každou sobotu od 11-13 hod an Radiu 1. Což je pořad o interpretech, na které jste dávno zapomněli nebo které jste ani neznali. A jak sám slogan říká: Zapněte si v sobotu Radio 1 a přesvědčíte se sami na vlastní bluesrockové uši, že to, co pouští Tomáš Vydra, nemůžete nikde jinde slyšet. Vysílá se už dlouhé leta, kdy snad 2 změnil název. Skvělý zdroj inspirace, na českých rádiích nic lepšího neexistuje.
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000