Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze Prosím o opravu
kaktus - 28.12.2017 22:43:20 #
Ad Palo viz. Gentle Giant 2017 - v podstatě jsi to udělal, alemáš pravdu mohl jsem uvést že se jedná o kompilaci, ale to není přesné, víc tam nemá stejně smysl uvádět ( u kolika alb není uvedené zda se jedná o řadovky či jiné ... ).
Tak pro pořádek, dle bookletu: od prvních třech alb GG se nedochovaly master pásky, tak z toho co se našlo pan S. Wilson udělal remastering a to je obsahem CD a jedné části BR kde to je v HI Res verzi a též 5.1 remasteru, zbytek na BR je totéž v instrumentální verzi + kompletní první tři alba s původním 2.0 a to v "Transfered Flat 96/24 Stereo Lpcm". To vsš je na BR obohaceno o vizuální stránku tohoto projektu.
Pro ty, kterým se raná tvorba GG líbí a chtěli by si pořídit první tři alba je to opravdu jedinečná příležitost(pouze BR verze) a na to jsem chtěl upozornit.
A ostatně koho to zaujalo tak si stejně jako ty informace sehnal a další zdroj >> odkaz

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000