Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
« next previous »
Jarda P - 16.02.2018 07:04:17 #
Informace pro zájemce o 10CD komplet Flower Kings - na Amazon DE je opět k dispozici na 22 EUR + 6 EUR poštovné.
Pegas - 16.01.2018 21:14:24 #
Kdyby měl někdo zájem pořídit výrazně levněji (21,99 €) ten nový box The Flower Kings, tak využijte tuto nabídku
>> odkaz
Já to objednával z toho prvního Dodaxu, nyní je tam ještě jeden obchod se stejnou cenou, ale s tím nemám zkušenosti. A i tady platí, že poštovné do ČR je 6 €, dodávka zhruba za týden od objednání.
northman - 08.01.2018 09:07:02 #
Setkal jsem se při nákupu na ebay z USA s taxou k poštovnému Import charge, nevěděl by někdo kdo je adresátem této částky? Já jsem zboží u kterého byla deklarovaná tato taxa nekupoval, takže nevím o co se jedná. Pokud částka včetně poštovného přesahuje 27 dolarů tak platíte celní deklaraci a DPH. Když se to vezme otrocky tak Import charge je vývozní poplatek.
Pegas - 07.01.2018 17:59:17 #
PaloM: Já tam moc nenakupuji, jenom občas, když jinde neseženu, nebo to tam je výhodnější, ale už několikrát jsem objednávku nedokončil právě kvůli navýšení poštovného, ale nikde jsem nezjistil ten důvod. V mém aktuálním případě tam poštovné 3 € píše přímo prodejce, takže bych předpokládal, že to tak ude i ve skutečnosti. Jedná se o Dodax, který má i samostatný eshop s poštovným zdarma a na Amazonu měli CD levnější, ale zase plus poštovné (ale ve výsledku to vycházelo stejně). Naspal jsem jim dotaz, protože by mě fakt zajímalo, jak se to tam počítá.
PaloM - 07.01.2018 17:37:36 #
Pegas, to nie je "zase", ale "pravidelne". Vždy to tam je aj pre Slovensko. A ešte horšie je, že keď od rovnakého dodávateľa (nie Amazon) objednáš viac titulov, každý titul berú ako inú objednávku a to znamená zakaždým 6€. Ten iný predajca predáva cez e-shop Amazon a sú tam iné pravidlá.
Lepší prípad je kombinácia iný predajca a "fullfilled by Amazon", vtedy je poštovné ako od Amazonu. Pri nákupe nad 39€ za tovar je poštovné do SR zadarmo. Samozrejme do objednávky predajcu Amazon sa nepripočítavajú objednávky tých iných predajcov (čo majú poštovné 6€).

Pegas - 07.01.2018 17:10:34 #
Zase se mi na Amazonu stalo, že vidím u vyhledaného titulu cenu 22€ + 3€ poštovné, ale v košíku naskočí poštovné 6€. Nechápu to. Prodejce sice není přímo Amazon, ale s Amazonem to asi nějak souvisí, protože už v minulosti jsem se s tím setkával i u zboží přímo od nich.Hmm, tak zásilka, o které jsem psal v předchozím příspěvku, se někde ztratila. Napsal jsem jenom informaci prodejci a bez váhání mi vrátili poníze, i když jsem o to ještě nepožádal. Bohužel nevím, jestli to seženu jinde, ještě je minimální šance, že to ke mě někdy dobloudí, nebo se vrátí prodejci, ale moc tomu nevěřím.
Pegas - 20.12.2017 23:37:44 #
Jaké máte zkušenosti s dobou doručování zásilek ze zahraničí, když to obchod rozdělí do více zásilek? Vím, že někdy trvá doručení třeba měsíc, ale teď jsem měl z jednoho obchodu objednaná dvě CD, odeslána byla zřejmě současně ve dvou samostatných zásilkách. Jedna dorazila už asi před dvěma týdny, druhá stále nic? Mám obavu, že se to ztratilo, což mě v tomto případě štve spíše z toho důvodu, že to bylo hůře dostupné CD, než že bych přišel o peníze.
Jarda P - 20.12.2017 14:50:38 #
S těma cenama jsou trochu mimo, ne?
Mohyla - 20.12.2017 09:29:18 #
Pre záujemcov o poľskú muziku Czieslaw Niemen, Breakout, Budka Suflera:
>> odkaz
>> odkaz
Pegas - 01.12.2017 09:08:05 #
Kupuju přes Amazon CD, není to přímo od Amazonu, ale od jiného obchodu, který prodává přes Amazon. Koukal jsem na to začátkém týdne, vidím cenu necelých 10 liber a poštovné vyskočilo na 6 liber, za dvě CD potom 10 liber. Ještě jsem tedy počkal a zkoušel to najít na prodej použité. No a za dva dny kouknu na toho samého prodejce a CD je o něco levnější a poštovné necelé dvě libry. Vůbec tam cenovou politiku nechápu. Už se mi několikrát stalo, že výsledná cena naskočila vyšší než cena CD v obchodě plus poštovné podle jejich sazebníku, nebo ža byl pro přepočet nasazen nějaký extra nevýhodný kurz skoro 40 Kč za libru. Jaké s tím máte zkušenosti, jestli tam nakupujete?
« next previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000