Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
Pegas - 01.02.2019 16:58:01 #
Tak jsem po několika letech opět objednal CD z Grooves >> odkaz
Kdysi jsem tam několikrát výhodně pár CD koupil, ale potom došlo ke změně a navýšení cen, takže už to nebylo ono a upřednostnil jsem jiné obchody. A aktuální zkušenost? Zásilka odeslaná pár dní po objednávce a došla asi za týden. Dokonce mi poslali obě CD v jednou balíčku, myslím, že dříve to posílali každé zvlášť, podobně jako některé jiné obchody. Po objednání jsem je ještě kontaktoval ohledně změny zasílací adresy, protože jsem ji zapomněl přepnou na adresu do práce, kde je jistější převzetí - tomu vyhověli bez problémů, i když v přehledu objednávek se stále zobrazovala původní adresa domů. Využil jsem poštovné zdarma na objednávku nad cca 22$, takže jsem při hledání vhodného druhého CD mohl posoudit také ceny. Musím říct, že se nic moc nezměnilo, většina CD se dá koupit levněji, často i výrazně, v jiných obchodech. Stále tam mají neskutečně hloupý systém vyhledávání, který se někdy tváří, že nenašel to, co mají v nabídce, takže se s tím musí trochu bojovat. Poštovné zdarma fajn, ale překvapil mě poplatek za platbu kartou a ještě vyšší za Paypal, to jsem snad v zahraničním eshopu ještě neviděl. Jediná možnost platby bez poplatku je Cash Advance, ale to si nejsem úplně jistý, co je, tak jsem raději ten dolar navíc zaplatil. Jinak poštovné pro levnější objednávku bylo asi 2,5$, což je v pohodě, ale i tam by se asi ještě počítal ten poplatek za platbu.
Když to shrnu, tak nákup a dodávka proběhly v pořádku, ale cenami mě nepřesvědčili, že bych se tam nějak moc vracel, takže spíš, pouze v případě, že se tam opravdu objeví něco nedostupné nebo cenově výhodné. Jinak dík jednomu ze zdejších kolegů, za tip na novinku Presto Ballet, kvůli které jsem Grooves využil.
Brano - 27.01.2019 17:11:39 #
skús tu >> odkaz
Petr87 - 27.01.2019 16:27:01 #
Zdravím chlapi! Potřeboval bych doporučit nějaké dobré a prověřené e-shopy, kde se dají sehnat i né tak známí interpreti. Předem díky! :)
Pegas - 22.01.2019 22:37:41 #
...poštou...
Pegas - 22.01.2019 22:37:21 #
Kdyby měl někdo zájem o koncertní DVD Stevena Wilsona Home Invasion, tak se dá velice levně koupit >> odkaz
Je to pouze samostatné DVD, zajímavější volba je CD+DVD nebo CD+Bluray, případně samostatný Bluray, ale za těch pět liber s počtou by to mohlo někoho zaujmout.
Pegas - 18.12.2018 00:02:55 #
Nakupuje někdo na >> odkaz Dříve jsem tam kupoval dost CD a DVD, ale poslední rok dva spíše výjimečně. Zajímaly by mě aktuální zkušenosti, protože došlo k nějakým změnám asi vlastníků a zaznamenal jsem na facebooku skupinu antifanoušků, kteří kritizují nedodané zboží, nevrácení peněz a špatnou komunikaci. Já tam měl dříve možná i nějakou reklamaci a několik zásilek mi bez řečí znovu poslali, když se ztratily cestou. Teď jsem tam o víkendu objednal CD a dnes mám e-mail, že bylo odeslané. Mám dojem, že to tam funguje pořád stejně, ale těch ohlasů proti jsem četl dost.
Pegas - 28.11.2018 20:10:14 #
Až do 15. prosince je v eshopu Raye Wilsona sleva na CD ve výši 25 %. CD jsou podepsaná a poštovné je zdarma. Zajímavý je cenově zvýhodněný komplet posledních dvou studiových CD, což s vánoční slevou dělá 15 €.
shop3.raywilson.net
Pegas - 26.11.2018 17:16:46 #
Aktualne velke slevy na Radiant Records (Neal Morse, Transatlantic, Spock's Beard), ale je to z USA a nevim, jak je tam postovne.
>> odkaz
Pegas - 24.11.2018 19:32:44 #
Koukni se na poštovné a ceny těch CD v jiných obchodech a ono to zas tak zlevněné nebude. Standardně tam mají ceny vyšší než jinde.
Brano - 24.11.2018 14:56:35 #
-vydavateľstvo InsideOut z príležitosti 25 výročia vzniku ponúka zlacnené tituly: >> odkaz
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000