Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
Pegas - 18.07.2018 22:23:41 #
PaloM: Jo, já už tam také párkrát něco předobjednal, i ten druhý box TFK. Ale jestli to dobře chápu, tak by měla být s předobjednávkou garance toho, že pokud cena do vydání stoupne, zaplatím cenu, která byla v době objednání (to má většina obchodů). Ale pokud klesne, měl bych zaplatit méně, tedy nejnižší cenu, která za tu dobu bude. Teď mám předobjednaný box Enchant a koukal jsem, že včera to kleslo asi o libru, ale mě to v objednávce pořád evidovalo vyšší cenu. Ale při psaní tohoto příspěvku jsem tam kouknul a cenu tam mám 37,51 a aktuální je 36,99, tak to nějak aktualizují asi s denním zpožděním. Objednával jsem, když to bylo 39,64, tedy poštovné zdarma, tak doufám, že mi po snížení té ceny mi nepřipočtou poštovné, zatím ho mám stále 0. Vychází to zítra, tak uvidím.
PaloM - 18.07.2018 20:12:32 #
Snake: prepáč, až dnes som si všimol tvoju poznámku k CD Czar - Czar. Mám to vo wishlistoch Amazon UK a DE, no zaváhal som a cena stále rastie:
DE >> odkaz
UK - lepšia cena >> odkaz
PaloM - 18.07.2018 20:02:44 #
Pegas, tak opäť reagujem. Mám s predobjednávkami dobré skúsenosti.
Naposledy som tak kúpil z Amazon.DE box CD Flower Kings - A Kingdom of Colours II (2004-2013), máš ho aj ty. Garantovaná cena v predobjednávke bola 27,22 €.
Keď mi ho poslali, cena v tom istom e-shope bola okolo 34 - 35 €, teraz je 37 € >> odkaz
Pegas - 18.07.2018 10:43:45 #
Nemáte někdo zkušenost s předobjednávkou na Amazonu, kde mají jakousi garanci ceny, že by měla být účtována nejnižší cena, kterou má CD v období od objednávky do vydání, nebo expedice? Mám teď něco objednané, ale v objednávce je pořád původní cena, i když se hýbe (ačkoliv to není nijak zásadní rozdíl).
Snake - 12.06.2018 18:31:41 #
Palo, podle obrázku je to vydání Sunbeam, z roku 2007. Obchod ho ani nemá skladem, nechce se mi věřit tomu, že by ho opravdu dodal. Ale zaujalo mě to.
PaloM - 12.06.2018 09:15:03 #
V ponuke musicrecords.cz (asi aj inde) sa objavil klenot: Czar - Czar (1970), CD s bonusmi >> odkaz
Tu je celé CD na vypočutie >> odkaz
Pegas - 11.06.2018 22:46:22 #
PaloM: Já v poslední době přes Amazon pár věcí pořídil, ať už přímo nebo přes jiné prodejce, a to z UK i DE, ale to spíš v případě, že neseženu jinde, nebo ty boxy TFK, které tam byly opravdu výrazně levné. Poštovné tam máme asi levnější, u některých objednávek do 3 liber/euro, jinde kolem 6 (nevím, co bylo z UK/DE a co přímo od Amazonu). Dneska jsem se díval na box Enchant, který je nějaké drobné pod 39 euro, ale přesto mi to poštovné odečetlo. I kdyby ne, tak bylo necelí 3 eura, což je dobré.
PaloM - 11.06.2018 21:29:37 #
Cenné poznatky Pegas. Z dodaxu som určito už kupoval, OK. Nemecký Amazon donedávna dával poštovné zadarmo pro nákupe nad 39 euro. Pre SR to zrušil, pošta je cca 7 euro. Prevažne sa mi teraz viac oplatí z Amazonu UK, aj s poštovným.
Pegas - 11.06.2018 20:30:29 #
Trochu jsem v posledních měsících víc pozoroval ceny na dodax.co.uk. Obchod můžu doporučit, nakupuju tam už dlouho, protože většinou tam bývají výhodnější ceny, často i výrazně proti jiným obchodům, a poštovné je zdarma. A tady ještě pár postřehů:
- Většinou mají v nabídce evropská vydání, což je podstatné, pokud chcete třeba digipack, bonusy ap. (narozdíl třeba od wowhd.co.uk, kde je někdy výhodnější cena, ale ze zkušenosti za nějaké obyčejné vydání a někdy to je třeba asijská nebo jihoamerická verze, i když oficiální). V případ nejistoty jsem se párkrát dotazoval na konkrétní vydání a dokázali odpovědět.
- Pokud se tam objeví novinka za cenu přes 12 liber, obvykle je možné počítat s tím, že cena klesne na 10-12 liber. Důležité především u předobjednávek.
- Pokud tam něco zmizí z nabídky a není to všeobecně vyprodaný titul, během pár dnů až týdnů to zase doplní.
- Ceny i starších titulů se mohou měnit v podstatě zedne na den. Když si něco vyhlídnete a není předpoklad, že to zmizí, může se to pohybovat v rozmezí plus mínus 1 libra.
- Obchod má různé pobočky v jiných zemích, převážně evropských, ceny se mohou lišit. Většinou mi vychází výhodnější britská verze, ale u dražších titulů/boxů stojí za porovnání i jiné.
- Prodává i na Amazonu. Nemám aktuální přehled, ceny tam bývaly o něco nižší, ale zase k tomu poštovné, ve výsledku to však vyšlo stejně jako přímo na jejich webu. Mohou se však lišit nabízené tituly nebo i ceny podobně jako u různých verzí eshopu.
- Vyřízení objednávky a doba dodání bývá různá. Někdy je to během tří dnů doma, někdy trvá týden i déle, než to vůbec odešlou. Ale kromě asi dvou objednávek jsem zatím neměl problém s nedodáním.
- Mám dojem, že informační e-maily o vyřízení a odeslání objednávky moc neposílají a pak zísilka překvapí. Ale nedávno změnili design webu a nějaké maily došly, tak se to možná zlepšilo. Jinak se dá stav objednávky samozřejmě sledovat na webu.
Pegas - 18.04.2018 19:22:39 #
PaloM: Také jsem na to koukal, že na Amazonu klesla cena snad o deset Euro. Počítal jsem s tím, že to byl prvotní nástřel ceny. Myslel jsem, že by to mohlo klesnout ještě níž, jako u prvního boxu, ale tam bylo poštovné asi 6 Euro a v tomto případě jenom 2. Takže mám objednáno, i když ty desky a vetšinu bonusů už mám. Jenom upozorňuji na to, že se tam dopočítává ještě rozdíl v DPH mezi Německem a ČR, ale to je asi jedno nebo dvě procenta.
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000