Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
« next previous »
Brano - 11.01.2015 20:12:23 #
Riešenie je veľmi jednoduché.Nech začne každý od seba(vrátane mňa).Treba nový začiatok úplne od nuly.Čo bolo to bolo,čo sa stalo,stalo sa.Treba obrátiť list!Uzavrieť kapitolu!Beh života ide ďalej...
Brano - 11.01.2015 20:09:26 #
Nemôžete za všetkým urobiť hrubú čiaru a ísť ďalej?Načo sú dobré všetky tieto analýzy?Čo vyriešia?
PaloM - 11.01.2015 19:54:53 #
To, čo tu Borek teraz napísal v skratke, je presne pomenované všetko, prečo tvrdím, že Progboard ide do prdele.
Som znechutený a miestami aj zhnusený.
Borek - 11.01.2015 19:38:39 #
vmagistr: Víc než opakovaně konfrontační tón tvých příspěvků mě od další odpovědi odrazují tvé nedávné výroky, že "Progboard funguje" a "Moderátoři svou práci dělají dobře"... Ale budiž.

Důvodem pro moje rozhodnutí je zásadní nesouhlas s postojem admina a moderátorů k (ne)řešení všech vršících se problémů tohoto webu, na které tu řada členů (bez ohledu na vzájemné sympatie či žánrové priority) upozorňuje už několik let. Bez odezvy navíc zůstaly i všechny v minulosti předložené návrhy na zlepšení situace.

Samozřejmě, pro loajální osazenstvo webu je po všech stránkách mnohem příznivější, pokud znechucený člen (nejsem zdaleka první) jednoduše rezignuje na další aktivní zapojení a prostě vypadne. Hlavně ať nedělá vlny a rozruch, abychom se dál mohli tvářit, že je všechno OK.

Ale není. Dokud šlo "jen" o problémy technického rázu, či konflikty v diskuzních vláknech, budiž. Pokud se ale se stejnou "odezvou" setkala i satanistická provokace ve formě recenze, definitivně mě přešla chuť dál sdílet podobně vykolejený virtuální prostor.
Progjar - 11.01.2015 19:31:19 #
Hejkal, snažime sa len dotyčných presvedčiť aby netrvali na mazaní, pretože to pre nich môže byť aj kontraproduktívne. A samozrejme, že sa snažíme neznižovať hodnotu tohto webu o to, čo obaja autori vytvorili.
hejkal - 11.01.2015 19:22:43 #
Nerešpektovanie autorov nie je pekná vizitka.

Človek si odíde na prázdniny a po návrate toto...
Progjar - 11.01.2015 19:14:02 #
Ja to praktizujem tak, že uverejňujem základ koncepcie na Linkedin.com. Takto som naposledy publikoval koncepciu DRONAUT na ktorej pracujem. A mám Timestamp!
A keby som rušil konto na Linkedin, nebudem to určite mazať. Je to pre mňa aj referencia.
Psychedelic Rider - 11.01.2015 18:58:42 #
Progjar, řekl bych, že to tak bude. Pravda je minimálně v tom, že už při samotném dokazování autorství je viditelný důkaz, zde na stránkách. Odborníkem na právo taky nejsem, ale mám zkušenosti s publikováním s honorářem.
Progjar - 11.01.2015 18:32:42 #
Ja nie som odborník na právo. V súvislosti s publikovaním autorských diel elektronickým spôsobom, v našom prípade na internete, si však treba uvedomiť nasledovné:

- ak publikujem svoje dielo na internete, dávam tým taktiež možnosť vytvorenia kópie minimálne cez Copy and Paste. To je určité riziko, ktoré sa zvyšuje dĺžkou umiestnenia diela na internete.

- umiestnením na internet však súčasne získavam tzv. Timestamp - razítko/potvrdenie kedy som to na internet umiestnil a tiež potvrdenie môjho autorstva.

- Timestamp môže výrazným spôsobom ochrániť moje dielo pre zneužitím napr. formou plagiátorstva.

- vymazaním autorského diela z miesta prvej publikácie/často aj jedinej, strácam timestamp a jeden z priamych dôkazov autorstva. To je významné riziko pri prípadnom uplatňovaní autorského zákona

Je to len moja úvaha, ako som povedal nemám právnicke vzdelanie.
Ako autor cca 25 IT koncepcií však mám svoje skúsenosti, viackrát som takto zabránil napr. plagiátorstvu mojich koncepcií pri IT tendroch.
Psychedelic Rider - 11.01.2015 17:17:18 #
Z toho vyplývá, abych to shrnul, že autor nemá žádnou oporu v zákoně na to, aby mohl žádat o smazání již jednou publikovaného textu. To prostě nejde, nemůžu na jedněch odborných e-stránkách, třeba v oboru historie, které spravuje řeba Masarykova univerzita, jednou něco publikovat a pak zpětně žádat o výmaz.

Ale jak jsem uvedl, nemám právnické vzdělání a to co jsem napsal může být jen můj osobní dojem, blábol :). Jsem ochoten se o tom přít.
« next previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000