Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze Vinyl
PaloM - 27.01.2015 15:45:49 #
Progjar: perfektné zhrnutie!
Ja som totálny hybrid. Racio sa mieša s iracionálnym prístupom. Málo peňazí, veľká zbierka - hmotná, aj "nehmotná". Na počúvanie elektronických formátov mi (zatiaľ) stačí notebook s pripojenými repro skrinkami, na počúvanie CD "HiFi" stereo zostava v obývačke, na pozeranie DVD buď iba TV, prípadne zvuk cez stereo zostavu (TV máme uprostred stojanových reprobední).
Inou rečou, so všetkým sa dá súhlasiť, ale aj polemizovať. Napr. "Ale mám absolútny prehľad a čo je najdôležitejšie, nestrácam čas logistikou a viac počúvam." Ak rozumieš pod logistikou vyhľadanie kotúčikov v skrini, strčenie do prehrávača apozeranie papierového bookletu, tak to práve potrebujem a nie sa toho zbaviť.
Absolútny prehľad? Určito mám lepší prehľad, v ktorej skrini, prípadne polici čo nájdem, ako na ktorom hardisku či archívnom dvd mám flac čo mp3. Ja to rýchejšie nanovo stiahem ako nájdem, kde to už mám uložené :-) No, nie je to také zlé doslova.
Okrem koncovky, na 100% s tebou súhlasím.
Zo všetkých médií som sa zbavil akurát MC kaziet a LP platní (na pamiatku a pre "vnúčence" je niečo odložené, dôvody som písal včera).
Téma sfaltu a asfaltérov tu bola mnohokrát písaná.
Všetci poznáme klady a zápory. Starší radi o tom rozprávajú z nostalgie (aj ja), mladší ešte nevedia, do čoho idú :-)

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000