Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
« next previous »
vmagistr - 10.08.2018 09:00:50 #
dan je volný.
vmagistr - 09.08.2018 20:53:50 #
merhaut a VaclavV jsou volní.
Progjar - 09.08.2018 16:02:15 #
Antony ja som ateista. A keďže si sa nepoučil tak máš ban 30 dní.
Antony - 09.08.2018 15:57:57 #
Katolická církev má takovou pěknou tradici. Táhne se mnoho desetiletí zpět a rozsah ani netušíme. Církev vysvěcených pedofilů. Zneužívání malých dětí je nejspíš projevem pravé hluboké a vřelé křesťanské lásky. Toto církev při plném vědomí kryje na všech úrovních své struktury až po kardinály, zločiny nepřiznává a netrestá. Pokud na ně někdo upozorní, je perzekuován.

Na Progboardu dlouhou dobu sleduji paralelu tohoto přístupu. Prominentní členové opakovaně porušují pravidla, moderátoři je netrestají, naopak je ze všech sil kryjí. Například uživatel PaloM soustavně uráží a napadá každého, kdo není dostatečně zbožný a neuznává jeho hudební kánon, kdo má odlišný hudební názor. Uráží ženy a jejich děti tím nejhrubším způsobem. Jako správný člen zmíněné církve se tímto nezapomene příležitostně vytahovat. Protože má protekci u moderátorů, žádné z porušení pravidel není potrestáno, jsou tolerována a kryta. Za daleko menší prohřešky jiní dostávají ban. Administrátor to celé zastřešuje. Protekcionismus vesele bují.
Pak je tu druhá skupina místních obyvatel, kteří za komunismu vyrostli a verbálně proti němu brojí. Avšak jakmile má někdo odlišný názor na hudbu, začnou se chovat jako kovaní komunisté. Výchova se nezapře. Prahnou a volají po potrestání třídního nepřítele, neboť ze stranické linie povinného chválení příslušných alb se nesmí vybočovat. Do této pokleslé kategorie kulturních kádrováků spadlo dost lidí, o nichž jsem si to předtím nemyslel.

Progboard už dávno nedovoluje projevovat svobodný názor na hudbu bez rizika pranýřování. Stala se z něj KAKOST. KAtolicko KOmunistická SToka. Kakost smrdutý (Geranium robertianum).
Těžko mi zabráníte ukazovat na krysy, které v této stoce žijí. Jediné řešení je trvalý ban. Tímto o něj žádám.

Předpokládám, že výše uvedený text je dostatečně k tématu a dostatečně odůvodněný, aby přinesl požadovaný výsledek.

Progjar - dělej, co umíš.
Progjar - 09.08.2018 15:48:16 #
Nazired, ban 24h za hrubú urážku moderátora.
Progjar - 09.08.2018 15:47:18 #
Antony, vystríham ťa! Následne už dostaneš ban a to podľa mojich pravidiel. A nemusíš o to ani žiadať.

Súhlasím s tým, aby toto vlákno bolo otvorené len pre moderátorov, ostatní členovia len read.

Za mňa klobúk dole pre vmagistrom. Ja už tiež nebudem od tohto momentu váhať.
Nazired - 09.08.2018 15:41:53 #
vmagistr: řeknu ti jediný - chováš se stejně jako se chovali bolševici nebo nacisti.
vmagistr - 09.08.2018 13:28:41 #
Vlákno jsem promazal. Požádal jsem Pokiho, zda by možnost vkládání příspěvků do tohoto vlákna nemohla být systémově omezena pouze na administrátory. Než se Poki vyjádří, nadále prosím o nevkládání diskusních příspěvků do tohoto vlákna, které slouží k oznamování (popř. zdůvodňování) udělených BANů. Za spamování tohoto vlákna může být dotyčným přispěvatelům též udělen BAN.
vmagistr - 09.08.2018 11:03:30 #
Antony, lover-of-music a Petr_70 jsou volní.
vmagistr - 09.08.2018 08:54:01 #
dan BAN 24 hodin za nedodržení pokynů moderátora a spamování diskusního vlákna "Ban-át" příspěvkem:

"sheiku alias antony alias lovře alias kdo všechno jsi. Tvoje počínání je tak průhledné. Jenom ty jedinej tady kritizuješ a svými recenzemi ponižuješ ostatní. Tvá nenávist k vmagistrovi,palom,progjarovi a dalším z rady starších je zcela zjevná. Do léčebny s tebou. Omlouvám se, ale tohle se už nedá akceptovat."
« next previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000