Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
vmagistr - 09.12.2019 22:34:52 #
Adam je volný.
vmagistr - 09.12.2019 16:27:35 #
Majster Leonard je volný.
vmagistr - 08.12.2019 16:04:58 #
Majster Leonard BAN 24 hodin za nedodržení pokynů moderátora a spamování vlákna reakcí příspěvkem:

"A o co vlastne ide? Cely ten satanizmus v duchu "rob co chces" nie je nic ine ako "zidovske nabozenstvo" t.j. ateizmus-kazdy je sam sebe Bohom. Zidia uz necakaju na svojho mesiasa ale veria, ze samotny zidovsky narod je mesiasom. A to je prioritou hudobneho priemyslu,ociernovat krestanstvo a zviest kazdeho na tieto zidovske nezmysly"
vmagistr - 07.12.2019 22:02:58 #
Adam BAN 48 hodin (dobře věděl, co píše) za příspěvek:

"majster leonard ty si kokot. Viem ze dostanem ban ale ozaj nemozem inac...."
vmagistr - 02.10.2019 10:44:53 #
Oř je volný.
vmagistr - 02.09.2019 19:14:31 #
Dne 31. 8 zveřejnil uživatel oř dvě recenze desek Vapor Trails a Test for Echo kapely Rush:

"„Myslím, že nastal čas abych si začal hledat nějaké výdělečně zaměstnání“, vzpomíná s úsměvem Geddy na Peartův telefonát oznamující jeho nástup na bubenickou stoličku. Kapela také přiznává, že znovu objevování společných vztahů a hudební komunikace trvalo skoro půl roku. Výsledkem bylo téměř sedmdesáti minutové sedmnácté album. Vapor Trails v několika ohledech odráží události předcházející jeho vydání. Z písní jako One Little Victory, Ghost Rider nebo titulní skladby hovoří už jejich název, nicméně, nutno říci, že zde není ani náznak nějakého přehnaného patosu. RUSH, bez jakýchkoliv syntezátorů a se sobě vlastní grácií startují novou etapu. Přestože tohle album rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu co Kanaďané vydali, nabízí přesvědčivou a kolikrát i dost ostrou porci svěží rockové hudby (např. parádní Earthshine, krásnou The Star looks down, nebo těžký zásek Nocturne), za které by mnoho mainstreamovějších pózerů upsalo duši moci pekelné. V rámci existence skupiny se především jedná o tolik potřebný (i když symbolický) krok vpřed, na který čekali nejen jejich fanoušci, ale určitě i trojice samotná. I proto se albu musí odpustit zbytečně dlouhá stopáž, a hlavně pak celkem strohý zvuk, jež byl po právu trnem v oku pár expertům a dokonce se dlouho hovořilo o kompletním remixu. Což se také stalo a je to obrovská chyba, protože pak Vapor Trail ztrácí punc svojí jedinečnosti v diskografii, prezentujíce RUSH jako kapelu z masa a kostí, která není dokonalá."

"Čarokrásná a intimní deska, která se prostě nestará o nic kolem. Složitější vystavění skladeb dává vzpomenout na doby dávno minulé. Nejedná se ovšem o nějakou těžce stravitelnou progrockovou porci. Hutní RUSH pouze navrstvili plochy jednotlivých kompozic o drobné, avšak o to častější vyhrávky každého z instrumentů, a je zde tudíž asi zbytečné připomínat, že by si nedovolili přijít s prázdnou kapsou nápadů. Neil Peart navíc kolikrát nabízí až jazzové postupy a Lifeson do hry zapojuje loutnu. K poslechu je tedy potřeba vyvinout větší soustředěnost, tak aby byla úplně pochopena filozofie a ona elegance každé skladby. V opačném případě se vám může zdát, že žmouláte již ohlodanou kost, což by rozhodně byl ukvapený a hlavně nespravedlivý úsudek. Test For Echo jednoduše ukrývá svoje vnady právě v onom hýčkaném detailu. I na první poslech nesložitá skladba jako Resist (a v pouze akustické koncertní verzi jednoduchá skutečně je) při zaujatějším poslechu vykvete do úplně jiné podoby. Stejný skrytý šarm je vlastní i komplikovanějším položkám Driven, nebo třeba Virtuality. Obě jsou navíc provázené hravou melodikou a refrénem. Naprostým vrcholem je dokonale zhudebněná formace letní bouře Time And Motion. Přestože se RUSH hudebně nikdy nikam neztratili, tak opět našli sami sebe."

Obě recenze se slovo od slova (v případě desky Vapor Trails je shoda 93%, u Test for Echo 100%) shodují s texty, publikovanými na webu crazydiamond.cz ve dnech 8. a 15. 3. 2013:

>> odkaz , >> odkaz

Uživatel webu crazydiamond.cz Subeer potvrdil, že texty zde na progboardu nepublikoval ani k jejich publikaci nedal souhlas. Uživatel oř byl vyzván k vyjádření jak mailem, tak ve vlákně reakcí pod recenzí, dle jeho jediné odpovědi byly původní recenze "jen malá pomůcka".

Jelikož uživatel oř obě recenze prokazatelně nenapsal, ale přesto je zveřejnil pod svým nickem, dopustil se plagiátorství. Z toho důvodu mu je udělen BAN v délce jednoho měsíce. V případě dalšího takového jednání mu bude udělen trvalý BAN.
vmagistr - 12.05.2019 08:41:48 #
Yngwie3 je volný.
vmagistr - 11.05.2019 10:57:08 #
Než se tu zase rozjede něco nepěkného:

Yngwie3 BAN 24 hodin za příspěvek:

Btw ... Citujem kolegu northmana, "Skupinu ani desku neznám a v podstatě po tom ani netoužím" ... tak to je názor jak hovädo ...

Btw II ... Znova citujem kolegu northmana, "Moc přehledné to není, ale pořádek je pro blbce inteligent zvládne chaos" ... tak to je názor jak od hoväda, ktorému nevadí že tým urazil značný počet tunajších členov ... no čo už, "inteligent sa nezaprie" ...
vmagistr - 24.09.2018 14:32:41 #
Dne 16. 9. zveřejnil uživatel itchycoo v diskusním vlákně "Jak se můžu dostat k psaní pošty" dva příspěvky, ve kterých nařkl moderátora Progjara ze ze zveřejnění mailových adres všech (v roce 2014 aktivních) uživatelů progboardu:

"Vmagistrův moderátorsky kolega Progjar rozeslal email v kopii se všemi emailovými adresami všem tehdejším aktivním členům Progboardu.

Bylo to v době, když se provoz stránek odmlčel z důvodu nezaplaceých poplatků vlastníkem domény.

...

Podle mych informaci Progjar rozeslal predmetny hromadny email s emailovymi adresami clenu v Cc (Kopii) s datem st 26. 11. 2014 19:00 a uvedl subject : "test mailov pre mailing list""


Jelikož se jedná o vážné obvinění, byl itchycoo opakovaně vyzván k předložení důkazů. Jelikož itchycoo své tvrzení nijak nedoložil ani jej s omluvou nevzal zpět, je potrestán trvalým BANem. Pokud by své tvrzení v budoucnu doložil nebo s veřejnou omluvou zde na fóru odvolal, bude mu BAN zrušen.
Progjar - 11.09.2018 23:16:33 #
Antony trvalý ban. Ako si sám želal.
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000