Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
northman - 19.02.2020 12:49:25 #
KlepetoX: zdravím a děkuji, už jsem na to přišel, co dělal Nero automaticky, tady musíš dát příkaz "načíst informace CD z databáze" Samozřejmě musíš nastavit cestu k té databázi, to jsem udělal podle návodu na internetu. Ještě jednou díky.
KlepetoX - 19.02.2020 11:18:43 #
Northmane, na tagování a následné přejmenování je nejlepší bezplatný program MP3Tag, který můžeš použít na celou multimediální knihovnu. Umí tagovat dle freedb, kde ale nové věci už nebývají. Umí načíst tagy přímo z Discogs.com např. dle autora a názvu desky nebo přímo podle ID jednotlivých vydání. Načítá také z databáze MusicBrainz, to používám nejčastěji. Po načtení tagů si pak jen zvolíš akci "Přejmenovat soubory" (samozřejmě hromadně třeba několik set CD naráz). Musíš si jen vyborit tu akci a do ní zadat, jaký formát chceš zvolit: např. "01 Název skladby.flac" nebo "01 - Autor - Název skladby.flac". Prostě jak chceš. Další akce zase může hromadně přejmenovat všechny složky na "Název CD - Rok" nebo "Autor - Název CD - Rok", prostě jak si to přeješ mít. Automaticky to také může stáhnout obrázek obalu do složky (bere je také z Discog.com nebo MusicBrainz), který se pak zobrazí třeba při přehrávání Foobarem2000.

Kdyby ses pro to rozhodl, tak ti pošlu už vyrobené akce, aby, aby ses s tím nemusel chystat sám, když už to je hotové.
northman - 19.02.2020 06:28:47 #
Chci si udělat zálohu svých CD na HD, byl mi doporučen program EAC, výborný program, testuje ripované CD, ale musím po záloze přejmenovat ripované stopy. Je možné nastavení EAC tak, aby převzalo údaje o CD z databáze na internetu, tak jak to umě mnou dříve používaný Nero?
Pegas - 07.02.2020 17:25:01 #
bullb: Moje zkušenost s PC ale také říká, že příčina může být úplně někde jinde, než se zdá zcela zjevné :-)
Nicméně zde to může být přímo Firefox, ale také nějaká externí komponenta nebo součást Windows, kterou to využívá, nebo nastavení Youtube či přehrávání streamovaného videa. Netuším, kde mohou být všechny souvislosti. Zkoušel jsem vyhledat nějaké rady na internetu, ale špatně se to specifikuje.
bullb - 07.02.2020 08:18:46 #
Pegas, tvoj citát: Zkusil jsem tedy Edge, který jinak nepoužívám a tam běží vše v pohodě.
Z toho plynie, naozaj je problém vo Firefox. Z mojich skúseností: nie je problém sa preorientovať napríklad na Chrome. Je to jednoduchšie ako si presadnúť do iného auta . Bohužiaľ z Firefoxom nemám až také dobré skúsenosti, aby som ho musel denno-denne používať. (IT je môj chlebík od roku 1984). Hudbe zdar.
Pegas - 06.02.2020 19:32:22 #
jirka 7200: Ve formátu to nebude, protože to krátké zasekávání není u jednoho videa a je tu u nových i starých a ani nemusí být v nejvyšší kvalitě. Nepřehrávání HD videí mi nefunguje už dlouho, přikládal jsem to slabé grafice a moc mě to netrápilo, protože to stejně nepoužívám. Že to v Edgi jde i v HD jsem zjistil až teď, když řeším to trhání.

bullb: Nemám rád tato řešení, když někdo hledá odstranění konkrétního problému a ostatní radí použít něco jiného nebo se ptají, proč to potřebuje. Vše teď ukazuje na problém Youtube nebo Firefoxu.
jirka 7200 - 06.02.2020 19:15:32 #
Dle mého bude problém ve formátu videa uloženého na YouTube. Mé stolní MMC u TV, zrovna tak některý typ videa z YouTube nepřehraje
bullb - 06.02.2020 17:23:03 #
To Pegas: vybodni sa na Firefox. Je jasné, že tam bude zrada. Použi Chrome, alebo hoci aj Edge. Momentálne idem na Brave. Ide rýchlejšie ako Chrome.
Pegas - 06.02.2020 13:44:22 #
Neporadil by mi někdo, v čem může být problém, že se mi špatně přehrávají videa na Youtube? Přikládal jsem to starému počítači, ale ono to bude někde jinde, konkrétně asi ve Firefoxu. Jakmile je video 720p nebo 1080p, tak se mi většinou obraz sekne a běží jenom zvuk, musel jsem snížit kvalitu z auto na 480 a pak to šlo v pohodě. V poslední době se mi to ale začalo trhat i v nižší kvalitě, je to tak na půl sekundy, ale celkem často a v delších intervalech se obraz sekne třeba na tři sekundy a pak se rozeběhne, zvuk stále běží. Je úplně jedno, v jaké kvalitě je video, či jakou kvalitu tam ručně nastavím, je to stále stjné. Zkusil jsem tedy Edge, který jinak nepoužívám a tam běží vše v pohodě i v 1080p naprosto plynule. Jiné videosoubory v samostatných přehrávačích chodí v pohodě a pomalé připojení k internetu to také nemůže být. Zápletka tedy bude ve Firefoxu, zkusil jsem nouzový režim bez doplňků a je to stejné, zkusil jsem vypnout akceleraci videa a také to nepomohlo. Nevím, co jinde ještě přenastavit nebo přeinstalovat, jestli jsou pro Firefox nějaké kodeky pro video, nebo jestli je vše pomocí interních kodeků Firefoxu, se kterými nic nenadělám.
PaloM - 19.01.2020 11:27:00 #
Ďakujem Jarda
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000