Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze Jakou muziku/kapely nesnasite a proc?
- 07.03.2011 11:41:24 #
Bohužel, není tak docela pravda, že co nesnášíme, nemusíme poslouchat.
Kolikrát může dojít k následující situaci: Jdete si s přáteli někde sednout a někdo jiný si tam pustí (nebo nechá pustit) rádio, které zcela záměrně naladí na stanici, kde programově hrají ten největší hnůj, jaký jste kdy slyšeli.
Jistě by nikdo (a myslím, že ani hejkal) neměl v takovém případě (setkání s přáteli v hospodě či restauraci) žádný problém, kdyby jako podkres hrál nějaký snesitelný mainstream, klidně i z 80. let.
Ale vy jste náhle vystaveni dokonalému teroru, představovanému mixem toho nejhnusnějšího, co se za posledních 30 let v pop music odehrálo (včetně Maxim Turbulenc, Michala Davida a různých duc duc megamixů).
Když se ohradíte směrem k obsluze nebo majiteli restaurace, odbude vás s tím, že jich (těch co to chtějí poslouchat) je většina.
To vás pak přejde chuť i na to jídlo.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000