Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze SPOTIFY
Snake - 17.06.2017 18:03:28 #
Dneska jsem si do notebooku s Win 10 nainštaloval Spotify free a testuju. K poslechu jsem si schválně vybral album projektu Mosaic - Miniatures (1995). Hlavním mozkem je tu klávesista Beppe Crovella, ale další "personálie" se mi nepodařilo zjistit. Na bicí by tu snad měl hrát kolega z legendárních Arti & Mestieri Furio Chirico a sem tam se tu objeví ženský vokál v italštině, anglině, bo fránině.

Album obsahuje 40 ! skladeb v délce jedné, až tří minut. Hudebně se to pohybuje od středověkem inspirované artificiální hudby, přes avantgardní rock až po symphonic prog. V podstatě je to nepřetržitý tok hudby a Spotify mi ty skladby přehrává pěkně za sebou, bez sebemenšího zádrhele. Jsem u tracku č. 27 a reklamu jsem slyšel zatím dvakrát..

Nevím, jestli to takhle zůstane i v budoucnu, ale proti trdlifounu - kterej mi to přehrává jak chce a ještě mi nutí písničky jiných interpretů - je to velký a podstatný rozdíl.

Pegas, díky za tip.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000