Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
previous »
Snake - 07.02.2020 17:29:05 #
merhaut - streamer od Yamahy je doma a hraju přes něj o 106. Ve sbírce mám jenom art a progress rock a teď už si můžu do beden pustit aj nějakej ten ultrametál. Šikovná krabička.
Brano - 24.12.2019 12:17:17 #
Zaujali ma tieto dva inzeráty na bazoši od istého Václava,týkajúce sa zosilňovača Vincent a reprobední Sonus Faber.Najmä ten opis je veľmi odborný a obsahovo bohatý.V každom prípade som si rozšíril obzory aj čo sa geografie týka >> odkaz
merhaut - 21.12.2019 22:10:53 #
S tímto modelem mám osobní/firemní zkušenost, nic jen vyčteného.
Snake - 21.12.2019 11:38:36 #
Červená a bílá, přesně tohle potřebuju. Dík za radu a tip. Podle popisu to vypadá dobře (a luxusně) a má to aj výborná hodnocení a recenze.
merhaut - 20.12.2019 17:57:52 #
Mohu doporučit Yamaha WXAD-10 za 3500,- Kč: >> odkaz

Připojíš na internet a k zesilovači do vstupu Aux. Stáhneš si přes GooglePlay do androidovského mobilu/tabletu ovládací aplikaci MusicCast, v ní pustíš placené Spotify a postupuješ podle nápovědy.Snake - 20.12.2019 14:10:05 #
Zdar, byl by někdo schopnej mi doporučit nějakej šikovnej streamer pro audio ? Podotýkám, že mám stařičkej stereo zesilovač Technics ze začátku devadesátejch let, se vstupy Tape 2/DAT, Tape 1, CD, Tuner, Phono a Aux. Vstup CD mám pochopitelně obsazenej, tož zbývá asi ten Aux a HDMI to pochopitelně nemá. V notebooku a telefonu mám nainstalované Spotify Premium a posílám to přes BT do přenosného BT reproduktoru, nebo do BT sluchátek. Pustit si to i normálně do sloupovek by se mohlo občas hodit. Koukal jsem po netu, ale plete se mi to s nějakými android streamery. Nejspíš pro televize, bo co. Díval jsem se na tenhle Audio Pro Link 1, ale netuším, jestli by šlo s tím mým vehiklem propojit >> odkaz
Pegas - 14.12.2019 20:09:08 #
merhaut: Já nevím, proto se ptám.
merhaut - 14.12.2019 15:03:25 #
Pegasi, a čím jiným bys chtěl streaming plnohodnotně ovládat? Dálkáčem?:-))))

Každá firma má svou ovládací aplikaci pro různé operační systémy. Rozdíly v komfortu jsou mezi nimi značné.

Osobně každému vřele doporučuji nekupovat v současné době nic bez streamingu a bez možnosti multiroomu. Není to kupodivu nijak drahé, vyžaduje to ale při výběru trochu popřemýšlet, nechat si případně vysvětlit, předvést.
Pegas - 14.12.2019 13:12:44 #
merhaut: Takže i tak to využívá k ovládání těch věží telefon nebo tablet? To má každý svoji aplikaci, nebo je něco univerzálního?

O penězích, které dám do sluchátek se rozhodnu až podle toho, co ze kterých uslyším a jak to vyhodnotím, jestli mi to za to stojí. Nepoužívám je tak často. Na ty filmy jsem myslel kolem tisícovky, max. 2. A fakt nepotřebuju slyšet názory, že to bude šunt, ať si koupím něco za pět nedo deset tisíc ;-)
merhaut - 14.12.2019 11:30:07 #
Streamování hudby přes telefon a její následné posílání do audia per bluetooth má několik zásadních nevýhod. Pominu-li systémově omezenou zvukovou kvalitu běžného bluetooth, tak hlavně tyto, že poodejdu s telefonem = přestane audio hrát, začnu telefonovat = rozhovor jde zpravidla automaticky do reproduktorů. Jasná nouzovka.

Autonomní hw/audio streaming per wifi/lan je naproti tomu zvukově kvalitnější, stabilnější a nezávislý na mobilu/tabletu/pc. Ty slouží jako dálkáč, hudba přes ně neteče.

Mimochodem, ten tvůj slyšený náznak basů = mozková složenina základního tónu z harmonických nad 100 Hz (nižší kmitočty repráky tvé věžičky nepřenesou).

Co je to v tvé řeči "dát víc peněz" do sluchátek?
previous »

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000