Diskuze


Pro přidání nového diskuzního příspěvku musíte být přihlášeni/zaregistrováni.
Jednotlivé zobrazení příspěvku z diskuze Hudba („jednodušší“ a „složitější“) a její prožívání
PaloM - 29.07.2013 18:21:52 #
Môžem sa stotožniť s mnohými nižžšie prezentovanými názormi, ale nemám čo nové k téme povedať, pretože som počas vyše 5 rokov napísal opakovane mnohokrát, čo si o tom myslím.

Iba pár faktov. Mám kamaráta od vojenskej služby, Roky sme počúvali spoločne LP platne kupovali si rovnakú muziku. On dnes nepočúva čo vtedy, nič mu to nevraví. Ja som nabral obrovské množstvo ďalšej muziky, k rocku a klasike pribudlo široké spektrum iných žánrov. Na 99% z mnou počúvanej hudby kamarátovi dnes nič nevraví.
A naďalej rád počúvam tie "spoločné" veci, tak aj nové.
Ako som už kdesi písal, posledné roky 80% času, čo venujem posluchu, je jazz a fúzie s jazzom. Napriek tomu, tento rok mi najväčšiu radosť urobili kúpené CD Hollies, Yardbirds, Byrds, Sweet a teraz skoro skompletovaný Beatles remastre r.2009.
Je úplne zbytočné sa sporiť o jednoduchej a zložitej hudbe z hľadiska prežívania. Koľko príspevkov, toľko subjektívnych právd.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000