Ricordi D'Infanzia

Skupina Ricordi D’Infanzia sa viezla na hardrockovo-artrockovej vlne a nechala po sebe, ako to už pri zabudnutých kapelách býva, jeden album.

Vznikla v Brianze v zložení Emilio Mondelli (spev), Franco Cassina (gitara, spev), Maurizio Vergani (klávesy, spev), Tino Fontanella (basa) a Antonio Sartori (bicie). Pôvodne sa volala Gli Aspidi, od roku 1970 po 1972 hrala s bubeníkom Glaucom, názov zmenila po príchode Sartoriho. Ostala po nej jedna skladba na kompilácii Nuovi complessi d'avanguardia da Radio Montecarlo (Fonit, 1971).

Ricordi D’Infanzia sprevádzala na koncertoch skupiny I Pooh a Le Orme a v roku 1973 jej vyšiel jediný album Io uomo, ktorý prakticky okamžite zapadol. V roku 1973 vyšli aj dva single, nealbumový Mani fredde/Latte e... (celý článek)

 

Videa» přidat video

Discografie a recenze

Ricordi 1973 Ricordi D'Infanzia - Io uomo
hodnocení/rating Ricordi D'Infanzia - Io uomo
1/1
recenze/hodnocení

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000