KISS - Dynasty

KISS - Dynasty - tracklist alba, hodnocen?, recenze

1979

Tracklist:

01. I Was Made for Lovin' You (Stanley/Poncia/Child) 4:33
02. 2,000 Man (Jagger/Richards) 4:56
03. Sure Know Something (Stanley/Poncia) 4:01
04. Dirty Livin' (Criss/Poncia/Penridge) 4:27
05. Charisma (Simmons/Marks) 4:25
06. Magic Touch (Paul Stanley) 4:42
07. Hard Times (Ace Frehley) 3:31
08. X-Ray Eyes (Gene Simmons) 3:46
09. Save Your Love (Ace Frehley) 4:40


Obsazení:

Paul Stanley – rhythm guitar; bass guitar and lead vocals on 3 & 6
Ace Frehley – lead guitar; bass guitar and lead vocals on 2, 7 & 9
Gene Simmons – bass guitar on 1, 4, 5 & 8, lead vocals on 5 & 8
Peter Criss – drums and lead vocals on 4, backing vocals
&
Anton Fig - drums on 2-3 & 5-9
Richie Fontana - drums on 1
Vini Poncia - backing vocals, keyboards on 1

 
09.12.2015 Tomino2007
4 stars

Má druhá koupená deska od KISS. Z burzy, Jugoška. Bez plakátu. Hrál jsem ji denně... První bylo 2LP Alive! Co napsat a vyhnout se nostalgii. A neopakovat již napsané.
Obal: KISS si většinou dávali dost záležet na obalech a co je uvnitř. Věděli bezpečně, že obal prodává a jejich image je podobně důležitá jako jejich hudba. Nafotit se nechali "fashion" fotografem. Fotka vypadá možná jednoduše...je ale úderná, jasná! Tohle jsou KISS a jsou zpět! A to je ta fotka přitom poskládána z mnoha záběrů. Zvlášť Paul Stanley byl stále nespokojen - z jednoho záběru jsou vlasy, z jiného obličej, atd. To Ace Frehley neřešil nic. Na obalu má "přetáhnutou" bílou barvu až přes vlasy, kdepak řešit dokonalost. Vždyť to má být rock! Uvnitř LP byl poskládaný obrovský plakát. V Německu udělali edici s červeným vinylem, v Japonsku plakát nebyl, pouze vložená klasická skládaná "knížka" s texty a zmenšeným barevným plakátem, v roce 98 Japonci udělali ještě re-edici boxu na bílém vinylu. Současná re-edice LP (2014) plakát obsahuje.
Kapela nebyla před natáčením desky v dobré kondici. Během pěti let vydali KISS 6 řadových LP, 2x koncertní 2LP, 2LP výběr a 4 sólovky. Byli totálně vyčerpaní, sólovky daly narůst jejich egům. Ace a Peter chtěli odejít. První úlitbou Peterovi byl producent. Vini Poncia. Ten, který produkoval jeho sólovku. Ace dostal mnohem větší prostor než dosud (zpívá na 3 skladbách z devíti, dosud v KISS nazpíval pouze 2 skladby). A výsledek?
Vini Poncia hned na začátku rozhodl, že Peter album nenabubnuje. Že není ve formě, hrál čím dál tím hůř. Chlast, drogy. Vyhodil ho producent, kterého si prosadil. Peter hraje pouze na své skladbě Dirty Livin´ Zbytek alba (a celé album Unmasked) nahrál Anton Fig – bubeník, který nahrál sólovku od Ace Frehleye. Jinak Peterova skladba je dobrá, rocková. Původní demo je spíš ve stylu jeho sólovky.
Gene Simmons – jako předzvěst věcí příštích (80-té roky) se Gene na albu moc nepodílel. Složil a nazpíval pouze dvě skladby. V tu dobu ho zajímala Cher, večírky, obchod, sláva. Ovšem jeho skladba Charisma je pro mě dodnes stěžejní na tomto albu. Prostě démon. Velmi mrzí, že ji nikdy nehráli oficiálně živě. Pobavila mě scéna z loňského meet and greet v Praze při unplugged setu. Na přání fanoušků spustili Charisma. Gene jakžtakž dával rytmus, ale s textem mu pomáhal Paul. Před refrénem toho nechali 
Paul Stanley – O I Was Made For Lovin You tady bylo napsáno asi vše. Megahit, značka KISSu pro posluchače nerockových stylů. Osobně mám rád všechny tři jeho skladby. Jak pomalou Sure Know Something tak výbornou Magic Touch.
Ace Frehley na tomto albu tvrdí muziku a dává naději skalním fans. Byl to Ace kdo se nemohl smířit s Genovou obchodní mašinérií, která v období Dynasty dosáhla vrcholu. Figurky KISS, kufříky, komiks. Nové kostýmy už nebyly o černé a stříbrné, o rocku. Byly to 4 pestrobarevné postavy super hrdinů. Hrdinů pro děti… Ace dodal desce rockový říz. Na rozdíl od některých zde píšících velmi oceňuji cover Rolling Stones 2,000 Man. Ace to hodně předělal k obrazu svému a sedlo mu to náramně. Typická „jeho“ skladba. Ostatní skladby už nejsou tak výrazné, ale při velmi promyšleném řazení Aceho skladeb na desce vždy posluchač nastraží uši – tady se něco děje, KISS je stále rockový.
Album se vyšplhalo na 9 příčku v USA, bylo platinové. Je to poslední album, kde hraje původní sestava. Znovu se sejdou až v roce 1998 na albu Psycho Circus…a Peter opět nabubnuje pouze jednu skladbu… Pro mě srdcovka, poctivé 4 hvězdy.

reagovat

Snake @ 09.12.2015 09:48:58
Stejný ročník a staromilec, tož vítej.

Kiss sic neposlouchám, ale recenzi jsem si přečetl s chutí. Hned se pozná zapálený a dobře informovaný fanoušek..

Tomino2007 @ 09.12.2015 11:44:25
Díky :) Já tu chodím čerpat inspiraci roky, až teď jsem se i zaregistroval. Tak se semtam podělím s "pocity"

luk63 @ 10.12.2015 11:32:31
Tohle mě naštěstí minulo... Já snesu maximálně Destroyer.

dalibor66 @ 19.12.2015 23:20:02
Výborné album, skvělé nápady, velmi slušná produkce. Ti kluci sypali neuvěřitelné melodie jako z rukávu . Samozřejmě poprock, ale Kiss tím určili směr a nakonec tento způsob hudebního vyjádření jím sedí nejvíc. Z mého pohledu byli Kiss v prvé řadě o hudbě a masky a vše ostatní kolem je luxusní obal který to vše prodává a někdy i ubližuje, věřím ,že mi rozumíte. Magic Touch, snad věc která se nedostala na Stanleyho sólovou desku, v každém případě jedna z nejlepších skladeb Kiss vůbec, možná tam mohlo být delší kytarové sólo, zajímala by mě demo verze. I Was Made For You v živé verzi dokazuje, že má pravý rockový základ. 2,000 Man je vynikající Frehleyho cover, který z průměrné skladby Rolling Stones udělal obrovský hit Kiss. Gene v mnoha případech není schopen rozlišit mezi dobrou a špatnou skladbou a platí u něj, že někdy méně znamená víc a proto Charisma a X-Ray Eyes na tomto albu stačí jako jeho podíl. X-Ray Eyes považuji za to lepší v celé jeho tvorbě. Pro některé to může být rouhání, ale nasledující album Kiss Unmasked, řadím k nejlepším album z celé jejich kariéry a Love Gun naopak k nejslabším. Mimo I Stole Your Love, Shock Me a Love Gun, ale jako celek mizerná deska. A The Elder je vrchol všeho a není podstatné, že to nebyla ani zlatá deska, pro mě malá The Wall.

05.01.2013 Michálek
3 stars

Osobně jsem tohle album nikdy nepovažoval za největší průšvih, toleroval jsem Kiss prakticky vše, protože pro mne byli bozi, a to od prvního poslechu Alive! v roce 76, kdy odsunuli na 15 let Sweety a jejich Funny Adams... Když jsem nedávno četl Aceho knížku pobavilo mne, jak nesnášel AWMFLY, protože ho při ní vždycky bolelo zápěstí :o)) Petera Crisse mám moc rád, i když po poslechu jeho poslední sólovky jsem nabyl dojmu, že se asi zbláznil. Tak jsem přečet taky jeho knihu a bylo mi jasný, že to Gene a Stanley měli opravdu těžký, aby skupinu udrželi v chodu, když snášela zlatý vejce. Peter si na této desce moc nezabubnoval, bohužel, Aceho nahradit nešlo, a sešup byl neodvratný.
reagovat

luk63 @ 06.01.2013 12:16:31
No, v tak kratičkém vyjádření (rozhodně podle mě nejde o recenzi) ještě zkratka AWMFLY. Hned mě to nenapadlo a možná nejsem jediný, tak pro ty, kteří jsou na tom podobně: jde o píseň č. 1 na albu Dynasty - I Was Made for Lovin' You

Michálek @ 08.01.2013 17:34:51
Hehe, někdo by si mohl myslet, že IWMFLY je nějakou formou autoerotiky...

23.01.2012
3 stars

Sedmé album Dynasty je často považováno jedno z nejlepších. To nikomu neberu jenom chci říci že tohle album má klady a bohužel i zápory. Mezi klady patři píseň I Was Made for Lovin' You, kterou nazpíval a složil Paul. I Was Made for Lovin' You byla zezačátku hodně kritizována, asi tím že to je hodně slabá píseň....Také za zmínku stojí písně: 2,000 Man, Sure Know Something, Charisma a Magic Touch. Mezi zápory je obrázek ze předu albu. Ale jak známe od Kiss nemají nejlepší vyzáš (co se tiče alba), ale jsou jednoduchý a to fanoušci chtějí.
Taky chci zmínit že Kiss byly na vrcholu kariéry a dobily Ameriku, Austrálii, Evropu a začaly dobíjet Japonsko.
Samozdřejmě to mělo následky a to rozpad kapely hlevně to sasluhovaly Ace a Petr.
Shrnutí: Album celkem super, písňě výborné ale pořád si myslí že třeba album Destroyer nebo možná Love gun jsou lepší!!!
reagovat

Cossack @ 24.01.2012 23:51:25
Strašné!
Ale nemám na mysli album (ač ho celé moc nemusím), ale „recenzi”, která si protiřečí (např. tady: „Mezi klady patři píseň I Was Made for Lovin' You, kterou nazpíval a složil Paul. I Was Made for Lovin' You byla zezačátku hodně kritizována, asi tím že to je hodně slabá píseň....”), o češtině, horší vietnamského trhovce, se raději ani nerozepisuji...
(Ještě štěstí, že nemám možnost mazat, tomuto „pokušení” bych asi vážně neodolal!) :-)
Fakt děs (podobně jako ty Tvé další, Jonny90)!

OHNOTHIMAGEN @ 25.01.2012 07:58:38
Cossack: Souhlas, mé korektorské oko nejprve zaplakalo, ale pak už jsem řval smíchy, neb mě napadl zcela identický příměr. Nejlepší je slovo "vyzáš", o logice uvažování u "I Was Made for Lovin' You" nemá cenu ani hovořit.
S chutí jsem si přečetl všechny recenze autorovy a smál jsem se snad půl hodiny... Nejlepší je ovšem "Alive II" :-)

merhaut @ 25.01.2012 09:08:07
Ne, aby někoho napadlo to upravovat, to je poklad novodobého pýsemnictvý!:-)

Cossack @ 25.01.2012 18:13:59
Ohnothimagene, máš pravdu; a musím doplnit, že (jen co jsem se vzpamatoval z prvotního šoku) hned jsem se taky začal náramně bavit a s chutí si přečetl i další autorovy „dyjamanty” (krom u alb KISS i ten jeden u Lordi)... :-D
(Ovšem místy to na mě bylo příliš komplikované, takže jsem textu zcela neporozuměl a myšlenku nepochopil – či spíše nenašel?)

Mohyla @ 25.01.2012 18:45:34
No, tak ste chlapca povzbudili, určite teraz bude písať jedna radosť :-(
Jonny90, nenechaj sa znechutiť, popracuj na pravopise, učeš myšlienky, než ich dáš do placu, nie je každý Jirásek, alebo Hviezdoslav, ono sa to časom vylepší. Nemá každý odvahu niečo napísať!

OHNOTHIMAGEN @ 25.01.2012 18:54:46
Mohyla by snad dokázal najít něco pozitivního i na úmrtním oznámení...

Cossack @ 25.01.2012 19:04:50
:-D
(Osobně preferuji kvalitu před kvantitou, ale prosím, jen houšť...)

Mohyla @ 25.01.2012 19:13:37
Chlapci, spomeňte si aký neokrôchanec bol na začiatku gunslinger a teraz je z neho pomaly profesor slovenčiny a učiteľ spolčenského správania! :-)

Cossack @ 25.01.2012 19:18:31
Mohylo, jenže u gunslingera bylo vždycky jasné, co svým příspěvkem chce říct, vyjádřit... Pravopis tu neřeším (už dávno).
Jinak jsem svůj názor vyjádřil a víc se k tomu vracet nehodlám. ;-)

gunslinger @ 26.01.2012 06:06:23
nie je to až také zlé na moje psychedelické pseudorecenzie to nemá

15.11.2011 StarChild
5 stars

Další mezník v tvorbě KISS přinesl rok 1979. KISS se v této době nacházeli na úplném vrcholu, jak co se týkalo hudební stránky, tak té finanční. Album je velmi proslulé díky dlouho diskutované skladbě - I Was Made For Lovin' You. Tuhle písničku musel slyšet alespoň jednou každý. Tento song si však nechám až na konec. Ke zbytku desky. Hned druhou písní v pořadí je 2 000 Man, cover verze od Stonů. Zajímavý nápad, ale tuhle písničku téměř neposlouchám. Třetí flák je však jiné kafe. Výborné Sure Know Something, na které se opravdu výborně vyznamenal Paul Stanley. Tuhle písničku mám velmi rád a neznám fanouška KISS, který by proti ní něco měl. Následují, pro mě dvě slabší písničky jako Dirty Livi' a Charisma. Poté se však dostáváme k Magic Touch, opět v podání StarChild, a tahle písnička je opět výborná. KISS ji moc často živě nehrávají, spíše jen Stanley při svých sólových koncertech, což je dobře. Deska je zakončena celkem zdařilou skladbou od Freyleho Save Your Love.

A teď k tomu hlavnímu. K písni I Was Made. Vypráví se, že než KISS tuhle písničku napsali, vyrazili na diskotéky, aby viděli, co přesně se na nich hraje. Rozhodli se, že složí něco podobného, protože byli toho názoru, že to vlastně nic není. I Was Made je diskotékově nasládlý flák, který se stal absolutně největším celosvětovým hitem KISS! Po jejím zvěřejněním se fanoušci divili, co to je. Nejdříve nechtěli, aby ji skupina hrála, ale tohle přesvědčení netrvalo dlouho. Něco se zlomilo a písnička prorazila. Na internetu jsem se v mnoho diskuzích dočetl, jak někteří fanoušci KISS tuhle písničku nenávidí. Tomu ale nevěřte. Každý fanda KISS tuhle písničku prostě musí mít rád. Více či méně, ale musí! Za tím si stojím. Je pravda, že je diskotéková, ale když to řeknu jednoduše. Prostě je boží. A když se hraje živě, nezní vůbec diskotékově, ale velmi rockově. I Was Made miluju, pouštím si ji často a pořád.

Album Dynasty už lehce naznačovalo, kam KISS v 80. letech budou směřovat. Deska je to popová i s prvky diska. Já ji hodnotím velmi kladně, už jen kvůli písním jako I Was Made, Sure Know Something nebo Magic Touch.
reagovat

15.11.2011 rocknrolldejw
4 stars

Dynasty od KISS je vcelku povedená deska, která se ale rozhodně nemůže rovnat s jejím vydařeným přechůdcem z roku 1977. Album začíná největším hitem kapely a tím je píseň I Was Made For Lovin' You. Skladba je oproti dřívější tvorbě neobvyklá a diskotékově laďená. Za sebe řeknu, že I Was Made For Lovin' You nepatří mezi moje nejoblíbenější fláky od KISS, ale rozhodně jí mám rád a naživo dostane ty správný grády. Jako druhá v pořadí je skvělá 2,000 Man, předělávka od Stounů zazpívaná Acem. Následuje moje oblíbená Sure Know Something, která jednoznačně patří mezi vrcholy alba. Skladba je velice hitová, trochu laďená do popu, ale hlavní je, že neztratila rockového ducha. Peterova Dirty Livin' rozhodně není špatná, ale na albu se najdou i lepší věci. Charisma je podle mého názoru nejhorší song na albu. Vůbec celkově se Gene na Dynasty nijak zvlášť nepředvedl. Šestá v pořadí je úžasná Paulova vypalovačka Magic Touch, kterou naprosto miluju a dovolím si říct, že to je nejlepší píseň alba. Na Dynasty se také skladatelsky předvedl Ace s jeho Hard Times. Sloka nějak moc nevyniká, ale skvělej syrovej refrén všechno napravuje. X-Ray Eyes není zrovna žádnej zázrak, ale oproti Charisma si tady Gene znatelně vylepšil. Závěr patří skladbě Save Your Love, která se řadí mezi lepší songy na albu. Vynikající sloka a procítěné sólo zachraňují nepříliš zdařilý refrén, ve kterém vynikají možná tak bicí, na které stejně nehraje Peter Criss, nýbrž Anton Fig. Závěrečné hodnocení je 3,5 hvězdičky, zaokrouhlím na 4, to hlavně kvůli vydařenému a čitelnému zvuku. Dynasty obsahuje pár opravdu kvalitních písniček, ale jako celek to už tak nefunguje.
reagovat

dalibor66 @ 09.03.2012 19:36:21
Album z roku 1977, tedy Love Gun nesahá albu z roku 1979 Dynasty ani po kotníky!

27.05.2009 murphy
5 stars

Mame v rukou desku s nejvetsim hitem kapely - I was made for loving you, neuveritelne proflakla vec, nektera radia bohuzel neznaji od KISS nic jineho, dokonce i to radoby bigbeatove. Ale musim uznat, ze pisnicka pomerne slusne odolava nekonecnemu omilani a ja ji rozhodne pri poslechu Dynastu nepreskakuju (tento "osud" bohuzel potkal We are the Champions od Queenu). Nasledujici 2000 Man povazuji i skalni fanousci Stounu za hodne zdarilou predelavku, jestli se nemylim jedinou v cele kariere KISS (?), Frehleyho hlas se tu nadherne hodi. Za slabsi prispevky povazuju ty od Simmonse, naopak Frehley ma hodne zdarile (Hard Times mam radsi). Za nejlepsi pecku ovsem povazuju Sure Know Something - Stanley v plne parade. Celkove je zvuk desky oznacovan za popik - spravedlivejsi by myslim bylo oznaceni melodicky hard rock, ale asi to neni dulezite. Mne osobne tahle poloha od KISS nejlepe sedi a myslim, ze to je celkem logicka podoba jejich vyvoje a spolecne s Unmasked a Elderem rozhodne to nejlepsi pred definitvni zmenou sestavy prechodem do 80. let.
reagovat

Apache @ 27.05.2009 13:23:53
KISS mají těch předělávek trochu víc - např. Then She Kissed Me z Love Gun je velký hit z raných 60. let napsaný a produkovaný slavným Philem Spectorem pro dívčí vokální skupinu The Crystals. (Původně se to jmenovalo Then He Kissed Me a ještě v 60. letech ji předělali Beach Boys jako Then I Kissed Her a pak v 70's teprve KISS.)
Na Unmasked je coververze hned první skladba Is That You? Složil ji Gerard McMahon, ale teprve díky KISS se stala známější. No a velká hitovka z Revenge - God Gave Rock N Roll To You je taky předělávka. 20 let před Revenge ji složila a vydala hard rocková kapela Argent. KISS ji ale předělali docela zgruntu, takže pod novou verzí jsou kromě původního autora (Russ Ballard) podepsaní i Gene, Paul a producent Bob Ezrin a za názvem skladby je uvedená římská dvojka.
A nakonec, coververzi měli KISS už na první eponymní desce - Kissin' Time (autoři Mann a Lowe) - a jedná se o věc původně z roku 1959.
Takže mi vychází minimálně 5 předělaných kousků na deskách Kissáků dohromady. (Možná jich bude ještě o něco málo víc.)
Jinak k Dynasty a nejznámější písni z alba - I Was Made For Lovin'You. Není to největší hitem kapely, i když se to u nás traduje. Možná je jedním z pěti jejich největších hitů, ale snad nebudu kecat, když řeknu, že balady Beth (Destroyer) a Forever (Hot In The Shade) byly ve světových singlových žebříčcích ještě úspěšnější. A Crazy Crazy Nights byla v roce 1988 pokud se nepletu hitem č.1 v Anglii. I Was Made For Lovin' You se nikdy tak vysoko jako výše jmenované kousky nedostala. V rádiích na Moravě se od KISS kromě této věci poměrně často hraje ještě Crazy Crazy Nights a God Gave Rock N Roll To You (a sporadicky také 80's balada Reason To Live).

vmagistr @ 27.05.2009 23:18:48
K těm coververzím bych jenom doplnil Any Way You Want It (jedna ze studiových písniček na Alive II, původně od Dave Clark Five) a za cover by se dal teoreticky považovat i song Hide Your Heart - ten sice napsal Stanley, ale pro Bonnie Tyler a KISS ho nahráli až skoro rok poté, co vyšel Bonnie na stejnojmenné desce.

A co se týče hudby KISS v moravských rádiích - slýchávám třeba i Detroit Rock City, Do You Love Me, Rock and Roll All Nite, Love Gun nebo Lick It Up...KISS jsou na tom s hraností v tuzemských rádiích ještě poměrně dobře, třeba takovej Rundabout od Yes nebo Kashmir od Zeppelinů by asi český etér schroustával hůř...

Apache @ 27.05.2009 23:43:55
Jen pro zajímavost, Hide Your Heart nahráli ve stejném roce jako Kiss, také jižani Molly Hatchet. Od Bonnie jsem tu věc myslím neslyšel, ale z kissáckých věcí je to jedna z mých hodně oblíbených.
Podobně jako s touhle písničkou to bylo i se skladbou Thief In The Night. Gene Simmons ji napsal pro punkmetalovou divoženku Wendy O' Williams (ex-Plasmatics). Ta ji v roce 1984 nazpívala na své album W.O.W., kde hostovali i členové Kiss. Samotní Kiss o pár let později tu skladbu nahráli na album Crazy Nights. (BTW, verze od Wendy mě brala daleko víc, ale už jsem ji dlouho neslyšel.)

vmagistr @ 28.05.2009 09:26:19
Plasmatics (nebo aspoň jejich basák Jean Beauvoir) pak zase KISS vypomohli v roce 1984 při nahrávání alba Asylum. Simmonse v té době skládání a hraní moc nebralo a pokoušel se dobýt Hollywood, a tak Paula a spol. podpořil právě tenhle týpek...

Apache @ 28.05.2009 09:36:41
Jasně, Beauvoir vypomáhal už na Animalize. Píšu o tom v recenzi.

murphy @ 28.05.2009 11:12:38
kluci, smekam, mate to prostudovany dobre, hned si zacinam doplnovat vzdelani... jenom jestli ja neposloucham blby radio, tady v praze :-)

Apache @ 28.05.2009 11:25:59
murphy: Kašli na rádio. :-)

Frace Ashley @ 28.05.2009 20:27:17
Pan Apache by se měl zamyslet

romanpilar @ 19.07.2009 01:01:02
Pánové díky za info, zdaleka jsem nevěděl, že mají "tolik" převzato. Jen nechápu reakci posledního na Apačeho? Chápe někdo?

18.03.2009 martin69
4 stars

První deska, kterou jsem od Kiss slyšel. Chodil jsem na základku a logo Kiss na mě snad odevšad koukalo. I Was made for lovin' you - největší hit Kiss se nese v discotékovém duchu, dobrý tah, kdo by tu píseň neznal nebo alespoň neslyšel. 2,000 Man převzatá věc od Stounů, ke kterým se Kiss hlásili jako ke svým vzorům. Mám na tuto desku spoustu vzpomínek a i dnes si ji rád poslechnu, tak jako ostatní desky které vydali. Komu se líbily předchozí desky, byl možná zklamám popovým soundem, ale i tak jsou to pořád Kiss. Vzhledem ke vzpomínkám a k tomu že mně i dnes zvedne náladu, dávám čtyři hvězdičky.
reagovat

Dalibor Herman @ 29.03.2009 20:18:03
Dynasty možná Pop "Hard Rock",ale za to profesionální,s vynikajícími nápady a skvělým zvukem.Kiss přece k takovému albu dospěli přirozeně.Nebo se vám zdají skladby jako Ladies Room,Shout It Out Loud,Plaster Caster,Hooligan,Christine Sixteen a mnohé jiné nějaké zvláštní rockové nářezy,mi tedy v žádném případě.Představte si například,že by na albu Love Gun byla skladba Black Diamond.Ano možné to je,ale potom by to bylo album o čtyřech skladbách.I Stole Your Love,Shock Me,Love Gun a Black Diamond.

Detail hodnocení alba (hodnoceno x)

5 hv?zdi?ek - hodnoceno 2x
StarChild
5 hv?zdi?ek - hodnoceno 4x
rocknrolldejw, martin69, Tomino2007, joel
5 hv?zdi?ek - hodnoceno 4x
Michálek, ripo, luk63
5 hv?zdi?ek - hodnoceno 0x

5 hv?zdi?ek - hodnoceno 0x

5 hv?zdi?ek - hodnoceno 0x

copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000