Ako Doma

Kapela Ako Doma vznikla v roku 1993. Zakladajúcimi členmi boli Miroslav Fedor - basa, Jozef Štefanatný - gitara, Ivan Gešo - bicie. Ako Doma sa od začiatku venuje vlastnej tvorbe, ktorá by sa dala svojím štýlom zaradiť do progresívneho rocku alebo art rocku. Hudba kapely je však ovplyvnená aj štýlmi ako sú jazz, funky a klasický big beat.

Nahrali sme tri demosnímky. Prvý z nich sme nahrali v trojici v roku 1994. Po nahraní tohoto dema sme sa rozrástli o kláves, na ktorý hral Ľuboš Tomaščik a v tejto zostave sme urobili dalšie dve nahrávky (1996,1997). Po odchode klávesáka z kapely, bol nahradený zvuk klávesu saxofónom (Tatiana Siládiová) a perkusiami (Alexander Čupka)(1998). Tu vzniklo prvé oficiálne CD (1998/99), ktoré vyšlo v talianskom vydavatelstve Mellow Records. Na... (celý článek)

 
Zatím zde není žádné video, můžete ho přidat zde » přidat video

Discografie a recenze

Ako 1999 Ako Doma - Ako Doma 0
recenzí
Ako 2000 Ako Doma - 52 0
recenzí
Ako 2003 Ako Doma - Aliens are good for sale 0
recenzí

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo


» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com | hosting sponzoruje AbleNet.cz | RSS kanál RSS kanál

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000